Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 14:04:16
EUR 34.7748 14:04:16
USD 32.4684 14:04:16
ALTIN ONS $2337.9850 14:04:16

Grafiği gönderen: HÜMANİST_

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Hocam nerdesınız sz alıs ıcın yenı hedefınız ne tam nokta atısı oldu hedefınız geldı sımdı alım ıcın beklılrum sayneızde ?

HÜMANİST_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Hocam düşüşe gırdımk tepe bıttımi

0BeğenmedimŞikayet

erkan3404 ()

Tamam o zaman çalışmalara başlayalım kaptan, inşaat bizim işimiz :)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

düşmez diyenin diline acı biber sürüyorlar arkadaşım. ons bazlı olsa asla dokunmaz diyeceğim bir rakam olur ama tl bazlı her rakama gebedir gümüş

Ultravolet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ultravolet ()

Derin dusus bu kadar mı olcak dostum daha aşağı inmez mi TL bazında yani

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Anldım hıcam napıyım pek onsu anlamıorum teskurler

3BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

siz bana zorla gümüş tl rakamı yazdırıyorsunuz ama :(

minimum 25,10 a kadar bir düşüş var gümüş tl de arkadaşım ama aramızda kalsın :)

Derin93 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Pekı hocam gümüş tl olarak kaça kadar tekrr alım verır

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

bir laf vardır

geçti bor un pazarı sür eşeği niğde ye

vakti zamanında verilmeyen faiz artışı bu saatten sonra etki etmiyor

çünkü reel enflasyonun çok çok Altın da hala faizler

reel enflasyon minimum yüzde 70 lerde. faizler yüzde 80-90 olmalı ki usd try düşsün.

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Hocam 500 puan baz faız ındrımı oldu kurlar düsmedı hala

0BeğenmedimŞikayet

Brusk_111 ()

Merhaba, ons bazlı nasıl işlem yapacaz. Hangi bankada?

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

ben tl bazlı pek rakam bakmıyorum arkadaşım mümkünse ons bazlı işlem yapmanızı öneririm çünkü bu piyasada tek gerçek vardır o da usd dir. TL ile bakarsanız çok aldanırsınız. Usdtry ayağı zaten yukarı çıkıyor. Siz bir de ons bazlı işlem yaparak elinizdeki usd miktarını arttırabilrseniz çifte kazanç elde etmiş olursunuz.

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Hocam bıraz düşük sattım 25.70 fen sızce daha asagılardan alma sansım olurmu kı düşecek gıbı durmuyır hıc

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

hiç de fena olmaz vallahi :)

@Ultravolet

erkan3404 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

12 karakterli birisi bir kaç güne bişey paylaşacağım dedi sana. onu iyi oku arkadaşım. listemde sen de varsın ama top bende değil sizlerde

G_Beyli_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

G_Beyli_ ()

Slm hümanist kardeşim sana yazdık diye engel atan karekter yoksunu insan kar var bak bize yanlış yapma yarı yolda koymak yok yoksa aynısını sana derim kal sağlıcakla

0BeğenmedimŞikayet

Ultravolet ()

Aman dostum siteyi birakcak olursanız bizleri başka bir yerde toplayın lütfen. İnanin sizin önderliğinzde kazandırdgnzla geçinenler var

0BeğenmedimŞikayet

erkan3404 ()

Yeni bir otogar mı kursak acaba kaptan :)

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

eyvallah arkadaşım eyvallah ancak fakat ama lakin yolun sonu iyi görünmüyor benim için burada :( Adam yerine koyup cevap yazmaya dahi tenezzül etmeyen bir sistem var ve esefle kınamaya devam ediyorum patronları

erkan3404 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erkan3404 ()

Eyvallah kaptan, ben şahsım adına sana çok teşekkür ediyorum. Sağolasın, varolasın hep burada yanımızda olasın :))

2BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

@erkan3404
@KUD51
@Ultravolet

kim ne derse desin kim hangi rakamı yazarsa yazsın allah iyi kalpli herkesin gönlüne göre versin.

gaza gelmek yok
galeyana gelmek yok

uhulet var
suhulet var

15- Bir mal düşerken daha da düşer deyip alamayanlar ile bir mal çıkarken daha da çıkacak deyip satamayanlar ikilisinden olmamak lazım. Hedef belirleyip hedefiniz geldiğinde almasını da satmasını da bilmek mala aşık olmamak gerekir.

Hnmaga için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hnmaga ()

Teşekkürler kardeşim. Amin iyi niyetli herkesin 1 ini 1000 etsin.
Dedikodu sevmem zaten; )
Sağlık olsun da gerisi bir sekilde hallediliyor.
Bakalım mevlam neyler neylerse güzel eyler
Düşüncelerin için teşekkürler. Tavrın ve saygılı davranmak konusundaki çabanı taktir ediyorum. Herşey anlayana ; ) Anlamayana fazla anlatmak gerekmez:)
Kolay gelsin

2BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

senin yerin benim yanımda ayrıdır kardeşim ve allah 1 ini 1000 etsin gözü olanın da gözü çıksın. Malum yerden sana kanalın dip rakamını yazarım. Aramızda kalması şartıyla ama :) O dip rakamına asla dokunmayacak bunu asla unutma. Yakınından kıyısından fulleyip ekranı kapat bak keyfine çünkü otobüsümüzün sayılı baş köşesinden biri senindir vesselam...

Hnmaga için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hnmaga ()

Günaydın @HÜMANİST_ kardeşim
Alım konusunda biraz cimri davrandım. Pişmaneem :))
Şimdi hiç değilse iyi yerden satıp tüh
dememeye çalışıyorum:)
Hayırlı bereketli kazançlar dilerim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum