Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 14:08:15
EUR 34.7748 14:08:15
USD 32.4684 14:08:15
ALTIN ONS $2337.9850 14:08:15

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Gümüş makus talihini kırmak üzere. 26.2 usd üzeri kapanışlar alırsa hedef 30 usdler.

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

2 hafta önce beklentimiz belliydi.

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mst25 ()

Teşekkür ederim
Bu işten anlayan biri değilim
İşi bilmediğimizden erken alıp ya da sattığımız oldu
Nasip
Bereket versin

HÜMANİST_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Andolsun bn satıs yapmayı dusunuyırm aşağılar gelmezmı tepeyemı gıder

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Yönün yukarı olduğunu düşünüyorum. 1 haftadır düzeltme bekliyorum fakat gelmiyor. Onceki dip olan 24.73 usd lere düşmedikçe yukarıyi zorlar ya da yatay devam eder bana göre. Çarşamba Fed var ondan sonra hafta sonuna kadar da şok dalgası devam eder. Bir şey söylemek şimdilik bu aşamada zor. 25.43 tepe 24.73 dip arasında yatay gidip bir yöne kırabilir. 25.43 geçilmeli veya 24.73 kirilmali yön için.

Derin93 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kurcalama ()

Eywallah abicim teşekkür ederim alım için beklioruz da

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Hocam siz burdan daha yukarılara atmasını bekliorsunuz düzeltme gelmeden

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Düzeltme gelir de derin mi olur nereye gittikten sonra olur bilemiyorum. Ben epeydir bekliyorum fakat alıcılar güç kaybetmiyor bir türlü.

Kurcalama için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Bu sene onslarda beklenti yüksek. Kendi yorumlarim haricinde teknik analizlerine güvendiğim tutarlı kişilerde de bu beklenti mevcut. Gümüş her yükseldiğinde 28-30 dolar lar konuşuluyor ve 26 usdlerde dahi kalıcı olamıyor ancak bu sefer gideceğimize inanıyorum.

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

bereketli olsun arkadaşım. Şöyle düşünün. gümüş ons 21,80 kırılacak diye zarara mal satanlar var onlar ne yapsın sen en azından kar aldın. Siz siz olun asla zarara mal satmayın. Gaza da gelmeyin galeyana da gelmeyin. Bu gümüş ons benim bu dediklerimi benim kafama vura vura öğretti. Ben para kaybederek öğrendim bu işi. Bari sizler para kazanarak öğrenin.

mst25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mst25 ()

Erkenden sattık bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Kurcalama ()

Bi düzeltme gelmeden mi hedef gider

2BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Mevcut 21,92 dibinin tepesi bittikten sonra önümüzde 2 tur daha var arkadaşım ne olacaksa o turlar bittikten sonra olacak. Yön ne tarafa olur bilemem ama 3. turda tufan kopmasını bekliyorum. Simülasyonum tıkır tıkır işliyor ve şayet çomak sokmazlarsa yön evet 30 u kırmak olacak ama daha zamanı var. t hü

0BeğenmedimŞikayet

Jungheinrich ()

İnşallah abi inşallah , bir yerden vururlar yine kafasına

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum