Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 00:52:53
EUR 34.7748 00:52:53
USD 32.4684 00:52:53
ALTIN ONS $2337.9850 00:52:53

Konu: Endeks ve Astor

Bist endeks suan 276 dolar desteği Altın da kapatmış durumda… 31 Mart yaklastıkca bu düşüşler normal ve daha öncesinde de cokca bu konuda uyarılar yapmıştım… Alsatcılar icin 276 dolar desteği alış 285 dolar direnci satış alanı.

Düşüş öncesi satmış oldugum astoru kademeli sekilde alıyorum. İlk alısım 107 idi ikincisi ise 99,10.
99 rakamı aynı zamanda da trend temas rakamı idi. Umarım trendini bozmaz…

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Elinize emeğinize sağlık hayırlı sahurlar dilerim

LostPassengerr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ben alışları iptal mı edeyim ne kadar sürer düşüş ablam at sonuna kadar mı ben öyle tahmin ediyorum 14 inde başlamış 15 20 gün sürse ayın 3 5 i gibi yukarı baslar

0BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Bemim tahminimde böyle inş olmaz

2BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Kısa alsatcılar için yine dönüm noktasındayız…
Pazartesi satışlı başlayan bir piyasa olursa satış verip tekrar 276 dolar beklemeye geçilebilir…

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Uzun vade kalacak abla. Sorun yok o yüzden validem için alıyorum

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bereketli olsun. Paraya mal bulunur. Ben de fon kağıtlarına döktüm bir kısım paramı, zamanı gelince kullanırım.

Ares_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

dikkat etmek lazım.. küçük hareketler yapıp dönüveriyorlar veya da bana öyleleri çatıyor. Ama aslında genel bir durum olduğunu sanıyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Ares_ ()

Tl ye cıktım ben hanım teyze bu hafta biraz izleyeyim

0BeğenmedimŞikayet

Ozkoo ()

30dan Uluun yazacaktım klavye hatası olmuş hcm özür

0BeğenmedimŞikayet

Ozkoo ()

Hocam elimde 255den kontrl 123den Brisa 51den vertu 30dan da olsun var zarar kes yapsammı bilemedim yardımınıza ihtiyacım var hcm bi akıl verirseniz çok sevinirim varolun

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Eline sağlık bende şimdi 90 a emir vereceğim almak için

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

93,15 - 89,85 arasındaki gap'i almak isteyebilir sanki, sonra da son hareketinin dibi var. Bereketli olsun.

3BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

276 dolar dan aşağı da gün kapattık.
Pa.taklama seansları bugünden itibaren hız kazanabilir dikkatli olalım.

Astor tam olarak istediğim seviyeye geldi ve ikinci kademe alımım da gerçekleşti….

0BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Rica ederim

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Anlık olarak 273 dolar dayız. 275 dolar desteği Altın da gün kapatırsak bir alt güçlü destek 256 dadır.

275 dolar üstünde kapatırsak şayet tekrar 285 dolar seviyesine gidebiliriz…

2BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Sağolun tesekkürler

Minel_Hafsa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Elinize emeğinize sağlık grafik yetkisi almanıza sevindim sayın @LostPassengerr

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum