Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 03:03:23
EUR 34.8238 03:03:23
USD 32.3379 03:03:23
ALTIN ONS $2301.8900 03:03:23

Konu: Issızadam

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

fed öncesi tepe yaptırarak bunu önceden fiyatlama yaptırmış olabilirler arkadaşım. Şöyle diyeyim. fed faiz indirdiği gün gümüş ons 25-26-27 lerde ise biliniz ki önceden fiyatladık ve ons lar düşecek. Ama diğer türlü fed faiz indirdiği gün gümüş ons 22-23 lerde ise işte o zaman ons lar yukarı gider diyebiliriz. Bir kanal var o kanalın içinde gidip geliyoruz. Çöldeki vaha ve çöldeki serap. Şu an çöldeki seraba gidiyoruz ve fed ile çok daha yukarılara çıkabilir mi evet çıkabilir ancak fakat ama lakin ben şahsen beklemiyorum. Sözün özü her türlü veri bir araçtır istedikleri rakama getirip götürmek için

kalbi_Allah için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

kalbi_Allah ()

Fed faiz indirirken ons larin düşmesi biraz zor degilmi hümanist bey anca bir pandemi falan olacakta Allah göstermesine neler vakti insanlar

HÜMANİST_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Sağolun hocam tesekkur ederım evet bencede satıs yapmadan önce yazarım sıze

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

merhaba arkadaşım.

ya fed faiz irdirimlerine başlamadan evvel
ya da fed faiz indirimlerine başladıktan sonra

ben ilk şıkkı düşünüyorum çünkü herkes fed faiz indirimine başladıktan sonra ons lar yükselecek diyerek ons almaya başladığında kasa ve masa aksine ons larda düşüş yaptırabilirler. beklentiler alınır gerçekler satılır denir bu piyasadaki bu tip olaylara ve bu minvalde 31 mart öncesinde minimum 25,87 içten bile olmayacaktır. Pek tabiki fed faiz indirimini de bekleyebilir. burada aslolan şey şudur. Her türlü veri ve söylemler kasa ve masaya hizmet eder. Veriler ile istedikleri rakamı istedikleri zaman istedikleri şekilde getirirler ve şuan istedikleri şey minimum 25,87 olarak hayal ediyorum.

Derin93 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Hocam bu satıs hedefınız ne zaman gelır sureklı sıteye gıremıorım

2BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

günaydın arkadaşım. fed nedeniyle evet kısmi bir geri çekilme yapabilir. İnan bana neyin ne olacağını bizler asla bilemeyiz. Şimdi enflasyon verisi ile malı patır kütür yukarı da atabilirler. Şahsi beklentim minimum 25,87 devam etmektedir ve satış ya da alım yapmak tamamen sizlere özeldir.

veysi2121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Sahırluk çaylar verildi abi afiyet şeker olsun

0BeğenmedimŞikayet

veysi2121 ()

Usta merhaba yarın ki ABD enflasyon verisi beklentisi nasıl olur full gümüşteyim halen bekliyorum parite yapsak mı biraz acaba

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Ben ilgili kişiyi buldum ekledim ve onu bulan beni görür kartal var kaya var human var :)

Acemşahı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Acemşahı ()

Bakar kör olmuşum ben ?

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Eyvallah arkadaşlar sağolun ancak fakat ama lakin bence bulun beni :)
Catalan ı iyi okuyun

@Acemşahı

Hakan4343 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hakan4343 ()

Selam kaptan sensiz buralar eksik ve vevksiz

1BeğenmedimŞikayet

catalan ()

Eyvallah Kaptan.. Teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Acemşahı ()

Başka platform özelden bizede paylaşabilme ihtimalin varmı kaptan yoksa burdan devammi sizi takibe

2BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Eyvallah arkadaşım. Senin gibi bana başka platformlardan ulaşan kişilerin birçoğuna rakam vereceğim zaten hiç merak etmeyin siz. Burası için top ben de değil artık top yönetimde ama.

catalan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

catalan ()

Bilgi paylaşıldıkça güzeldir. Her bilgide insan bildiği eksikliklerini görme fırsatı bulur.. Doğruyu veya yalnışı kabullenmek kişinin kendisini bağlar.. Kolay gelsin KAPTAN..
HAYIRLI RAMAZANLAR

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum