Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 20:23:44
EUR 34.8045 20:23:44
USD 32.3854 20:23:44
ALTIN ONS $2344.9900 20:23:44

Grafiği gönderen: Manga

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Kendi çapımızda Yapıyoruz diyelim:))

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yapiyorsun bu sporu abi bende gencken mumlara bakarak boyle degerler veriyordum ama suan muma bakinca sadece kirmizi yesil goruyorum :)))

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Eyvallah kardeşim:)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Heyyy maşallahhh tebrik ederim:))aksama çaylar benden dedim ve hepinizi boşa çagırmadım @M_yıldız , @LosAnarquista60 eee cayi sen yapican diyede bosa dememistim çunkü hak senindi yemem yani:))sütlaçla borek benden:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eline saglik abi guzel yorumlamissin

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

@Asiii__ :))

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Ben 23.8-23.9 asagisina inmeden birsey diyemem. Önce oraya inecek mi oraya inerse 23.8 kirilacak mi kirilmayacak mi izlerim sonra alt rakamlara gecerim. Simdilik pozitifim ytd

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Manga ()

Dostum fikirlerinizi bana istediğiniz şekilde yazabilirsiniz. poroblem yok.
ben dahada memnun olur arştırırım.
hatta eleştiri yapabilirsiniz poroblem yok.

Eyvallah Teşekür ederim.

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Elinize sağlık,
amacım kesinlikle sizi küçük düşürmek değil, grafiğe bakış açımız farklı olabilir! sonuçta herkes aynı grafiğe bakıp farklı bir yorum çıkarabilir!
bende 24.6060 dokununca yukarıya gideceğini düşündüm! hatta dokunursa 23.9 altı inmemesi, test etse de kalmaması gerekli benim gördüğüm kadarıyla...

Hayırlı Bereketli Ramazanlar diliyorum

Şuan bir grafik attım isteseniz bir inceleyin...

Not:Kesinlikle sadece FM ye bağımlı bir yorum değildir

1BeğenmedimŞikayet

Manga ()

en son cuma günü 24,615 görmüş. bu rakamda n aşağı döndüğünü düşünüyorum.

en az 22,60.

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

dosdum bu saatten sonra yükseleceğini sanmıyorum aşağı dönüş başlar bence

LegendComeBack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

O en son kırdığı kırmızı minör düşen trendden dönmez mi acaba?

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Ne kadae ilerleyen hocam?

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Ya arkadaş şu düzeltmeyide bir türlü yazamıyorum klavyeden hep düzletme olarak çıkıyor :)

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sadece şunu diyebilirim bir düzletme gelecektir artık ve bizde onun nereye kadar olacağını yakalamaya çalışacağız inşallah ve orada parça alımlarına başlayacağım kendi adıma nasip olursa eğer. Kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim sana

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Benim takibimde o kadar alt yok dediğim yerler var ama bu işte garanti olmaz dostum bizler sadece tahmin yaparız beklenti yerlerimiz elbette olacaktır ama ben kendi yazdığım yerlere dahi garanti gözüyle bakmam teknik olarak gördüğüm yerleri yazar kendimde ona göre hareket ederim ama garanti dersek oda doğru olma diye düşünüyorum şahsen.

1BeğenmedimŞikayet

Manga ()

ilerleyen günlerde en az 22,70 in geleceğini garanti veriyorum

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Takipteyiz bakalım olumsuz bazı durumlar var bayadır takip ediyorum ama olağan bir şey NU da grafik bir miktar üste doğru gider sinyaller ise tersinedir ve bir müddet sonra işlemeye başlar çok defa test ettim bu durumu ve bu defada böyle olacak diye düşünüyorum bakalım ana yön yukarıya yalnız orası belli ama ana direnç olan 26.13 civarını bakalım geçebilecek mi bu hareketle asıl mesele o?

1BeğenmedimŞikayet

Manga ()

piyasa açılırsa iyice netleşir dostum zaten

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sikayet ettim gereği yapılmış yorum silinmiş dostum ondan göremedin sağolasın yinede eyvallah hayırlı Ramazanlar

Poyraz__Yeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Dostum gereğini yapmış admin sağolsun şikayet etmiştim silmiş sağolasın

Poyraz__Yeli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Yprum görünmüyor

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@Poyraz__Yeli dostum sana hakaret eden olursa hiç karışma bize bilgi ver gerekeni yaparız demiştin üst yorumla bi ilgilenirsen memnun olurum

Tamaci1434 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NoPaniC_34 ()

10 gün önce 21 liradan gümüş almayan daha aşşa düşüş bekleyen 24 ten gümüşmü alacakmış?

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bak kardeş ramazan giriyor git başkasıyla uğraş mübarek gece oynama ayar larla git kalbini bir yokla ne olur

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bende bir düzeltme bekliyorum 24.30 dan beri grafiklerde NU oluştu 4h de dahil önce saatlikte başladı sonra diğer grafiklerdede oluştu ancak 22.5-6 civarları bence çok altta olmuş bana göre 23.5 lere doğru son noktalar olur belki zorlasa 23 diplerini zorlar o da son ihtimal olarak önce 24 sonrasında 23.5 düşünüyorum sarkmada alım yapmayı düşünüyorum buralardan asla girmem düzeltme yemesi yüksek ihtimal bence.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum