Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0728 12:51:40
EUR 34.7737 12:51:40
USD 32.3898 12:51:40
ALTIN ONS $2343.1100 12:51:40

Grafiği gönderen: Manga

gümüşün yükselebileceği en yüksek yer sarı çizgidir az altı az üstü başkada yükseleceğini sanmıyorum

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Mrb.. Yatay dar bantta hareket eden hiçbir üründe KY zaten kazanamaz dostum ancak kendini avutur.. Hani banka makasları eskisi gibi olsa amenna, ancak bu şartlarda mümkün değil.. Gümüş için vade kavramı da olmaz çünkü çok spek ürün.. Uzun vade de TL olarak kazandığının da hiçbir anlamı yok zaten, işte bazıları bunu anlamıyorlar ya da anlamak istemiyorlar.. Kendileri bilir tercih meselesi.. İyi tatiller:))YTD..

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kurcalama ()

Bekliyoruz işte abicim

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

eyvallah dostum sağol

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

Dostum ben sizi anlıyorum bunu ben çok düşündüm.
bende bir miktar dolar var onunla girip çıkıyorum . dolar zaten yükseliyor. kaybım olmuyor.

fakat iyi bir kar edemiyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Son kelamım sanal ürünler yakın gelecekte sıkıntı yaratabilir toprağım.. O yüzden tedbir aklın kardeşidir.. Fiziki olmayan hiçbir ürün senin değildir.. O ürün sadece TL'dir o kadar.. Saygı ve sevgiler toprağım:))YTD..

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Akıl var mantık var toprağım.. Bu ürüne kaç TL veya $ bağlarsın. ? .6 ayda 21 $ dan 24 $ a gelmiş.. Yarın 22 lere inmeyeceğinin de asla garantisi yok.. Sığ bir piyasası var.. Ons Altın 'la uğraşamayan, o hacimli piyasa ile, JP Morgan gibi balinalar at koşturuyor bu üründe.. Tamamen spek bir ürün.. Borsa'da THY almayıp, Ahmet gıda alanlar benzeri.. Saygı ve sevgiler:))ytd..

1BeğenmedimŞikayet

Manga ()

sağol dostum

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Dostum 3 balinanın istediği gibi top çevir diği bir ürüne yorum da yapılmaz.. Fiziki tutmak imkansız, bankadan alınmaz.. Az kg ürün bir getiri bırakmaz.. Yani her türlü fuzuli bir ürün.. Fiziki Altın alıp rahatına bakacaksın.. Bunda kaybettiğin zaman ve harcadığın emek bir de yatırdığın paranın karşılığını diğer enstrümanlarda katlayarak alırsın.. İyi tatiller toprağım:))YTD..

1BeğenmedimŞikayet

Manga ()

Dostum nerden baksak farklı şeyler çıkıyor. hangi zamanda çalışıyor bilemiyoruz.

şuanda 21,90 dan 25,80 e yükselmesi gerekiyor. fakat 25,80 e gitmeden önce her zaman 22 rakamlarına gidip gelme şansı var.

illa gelir diye bişey yok ama olasalık var.

Kurcalama için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kurcalama ()

Günaydın Düşüş için gelebilecek bir rakam varmıdır

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

haftalık trend çizgisi dostum

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Elinize sağlık 25.77 civarı bir yere geliyor rasyo 83 iken bende oraları bekliyordum. Oradan sonra belki biraz geri sonra bir daha ileri gidebilir. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Grafik çok değişik nereden çizdiğini bulamadım yanlış yerden çizdim şimdi senin çizdiğin yeri bulup bi bakacağım :)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

25,80-90 gibi geliyor

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

En yüksek 24.2 24.3 mü olacak sarı cizgiyi oralarda gördüm yanlış mı baktım

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

zaman bilgim yoktur dostur.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ne zamana kadar?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum