Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0971 09:34:03
EUR 37.6076 09:34:03
USD 34.2566 09:34:03
ALTIN ONS $2642.7950 09:34:03

Konu: asrn hocam bu grafik oımuşmu.

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Bu konuda sizin desteginiz paha biçilemez hocam, sizin tesviklerinizle grafik çalışıyorum Allah sizden razı olsun iyiki varsınız.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

bir bebek düşünün hemen koşamıyor değilmi sürünüyor emekliyor "ayakta duruyor" ...

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Evet haklısınız hocam birşeyler öğrenmeye çalışmanın zevkide başka oluyor tabi, bir arpa boyu yol da alsak güzel olur.

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

ben sizlere arada hatırlatıyorum "başarının ne zaman geleceğini bilemiyoruz"

richard d. bu muhterem "trend takibinin babası sayılıyor" işlem yapmaya 60 lı yaşlarda başlıyor taaa 90 küsür yaşına kadar :)

yani çok çalışırsak başarı blki 1 belki 3 belki 10 belki 30 sene sonra gelir

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Hocam teknoloji ile hiç işim olmamıştı, şimdi grafiklere merak salinca bilgisayar öğrenmeye çalışıyorum. Deneme yanılma ile birseyler yapıyorum, özellikle belli bir yaştan sonra zor oluyor. Bizim oralarda bir tabir vardır hani şu güzel gözlü hayvan varya onun yemediği ot başını ağrıtırmış benimkide o hesap:((

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

aslında çok kolay neresinde zorlanıyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Teşekkür ederim deniz hocam birde öyle yapayım.

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Mobilden daha kolay. Pc de çizdiğini mobilde açtığında aynısına ulaşıyorsun ekran görüntü ile. Hatta çnce mobilden işaretlediğim yer tıkla yakınlaştır.

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Hocam sizide yoruyorum ama daha grakleri bilgisayardan paylaşmakta zorlanıyorum.

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Uzun vadeye kanaldan çıkınca geçecez ne kadar bekletebilir bunu bilmiyoruz

Esadcan1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Sasa biraz uzun vade için düşünüyorum, malum baya bir dinlendi . Biraz daha taşların yerine oturmasını beklemek sanırım daha mantıklı olacak. Hem hacim de coc çok düşük. Hatta pd sine göre son zamanların en düşük hacimli hissesi denebilir. Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Düzeltmenin nerede ne zaman sonlanacağını bilemeyiz şimdilik gözüken düzeltmenin devam ediyor olması

bluemonth için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

38.72 Altın da stop belirleyip işleme girebilirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Çok teşekkür ederim hocam. Teknik anlamda yükseliş eğiliminin zayıf olduğunu söylemiştiniz. Kağıdı tutmamın esas sebebi endeksin yükselişinin baya gerisinde kalmış olması. Bu bir geçerli bekleme nedeni mi onu da bilmiyorum...

0BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Teşekkürler hocam. O zaman beklemeye davam.

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

6.90 da desteği var 7.15 üzerinde 8.15 gitme eğilimindedir 7.15 Altın da düzeltmenin devam edeceğini bekleriz duzeltmese 0.382 6.90 da 6.40 da 0.5 var 0.618 5.91 de

bluemonth için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Sasa yı düşüş kanalı grafiğinde izliyoruz fiyatlar orta bandında 38.72 (33.76-46.72) düzeltmenin "altın oranında" burdan döndü döndü yoksa kanal dibine sürerler

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

@ASRN Hocam hoş geldiniz. PSGYO da sabırla bekliyorum ama beklemeye devam ediyim mi? Teknik anlamda gözleminizi merak ediyorum yani. 8.15 i kırma potansiyelini nasıl görüyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Selamlar hocam nasılsınız.
#sasa alım için uygunmudur sizce

0BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Selamlar hocam nasılsınız.
#sasa alım için uygunmudur sizce

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Son ikisini haftalık da çekin

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Evet yanlış
Düzeltme olarak bakılabilir buda telden baktığım kadarıyla 7.9x dibinden 10.6x tepesine çekeceksiniz

Yada Eylül tepesinden Aralık dibine çekeceksiniz

Uzatma içinde ben olsam Mayıs hareketinden başlangıç Eylül tepesi dönüş son noktayı da Aralık dibi olarak çekerdim

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Fib uzatma yi yanlış mı yaptım hocam.

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Evet hocam

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Trend doğru evet fib uzatma çektiniz ilk dönüş yerine değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

@ASRN hocam merhabalar bu grafik olmuşmu sizce.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Son Konular ve Grafikler

• Op 4h fincan kulp deneme stoplu..12

• Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
    Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
    1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
    Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
    KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
    Onaylıyorum