Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0669 01:59:57
EUR 34.5975 01:59:57
USD 32.3915 01:59:57
ALTIN ONS $2291.4550 01:59:57

Grafiği gönderen: VforVendetta•

Epx performansım :) Yatırım tavsiyesi değildir. Bir yerde patlayacağız da bakalım artık.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

63ARGENTUM ()

Emekleriniz için teşekkür ederiz

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gökyüzümavisi ()

Meyve veren ağaç taşlanırmış dostum. Teknik analiz içeren paylaşımlarla dolu sayfan. Demekki rahatsızlık nedeni başarılı olman.

Ben gayet memnunum başarından bolca da faydan dokundu. Bunlarda aklında bulunsun isterim.

1BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Hayırlisı hocam. Iyi günler görüsürüz

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah , hayırlısı olsun diyelim. Neyse bana müsaade sonra görüşürüz.

LegendComeBack için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Teşekkürler hocam güzel yazmışsınız bende tedirginim 1 hafta daha yatay giderse tedirliği atarım ben. Geçen günki benzer yükseliş olursa 64 biraz geçip geçen günki fragmanın filmini izleriz :))

3BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Estağfullah , biz bu işin eğitimini almadık , sadece al sat grafik aşinalığı var , fazlası yok , açıkçası bende ath ye dayanmış bir btc varken tedirginim sizler gibi. İzliyorum , baktım aşağı kırdı zorlamam kendi adıma.

@LegendComeBack flama henüz yukarı kırmadı , ben 64 k yukarı kırmadan diken üzerinde durmaya devam ederim dostum. Hedef veremem , şu an sadece flama oluşumu var ama ne yöne kıracağı belli değil. Hala askıda. Kırarsa zaten sen sonucunu benden daha iyi biliyorsun.

63ARGENTUM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

63ARGENTUM ()

Sizin gibi işin ehli değerli, fedakar arkadaşlar sayesinde biz de bir şeyler yapmaya çalışıyoruz

0BeğenmedimŞikayet

63ARGENTUM ()

Teşekkür ederim arkadaşım

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Hocam hedefi 70k mı yanlış mı baktım

5BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Birinin benimle zoru var anlaşılan :) Neyse bende 1 ay gelmem sayfaya olur biter hadi sağlıcakla kalın.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ben btc deki flama oluşumunu takip ediyorum şu an için. birde others. d ve usd t. d. , btc. d. bakıyorum dostum. Genel trende bağlı zaten çoğu.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Değerli arkadaşım ben hoca değilim. Arkadaşım vs. deseniz daha iyi olur.

40-45 bandı bence şu sıralar zor gibi , tabi piyasa ne olacağı belli olmaz ama ben ''şu an için '' beklemiyorum . Olursa kötü olur tabi benim açımdan da . Yatırım tavsiyesi değildir.

63ARGENTUM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Hocam ayni durumdayim 2 sene önce emir verdim 0.0120 0.011 dn son 0.01

Luna delist olunca hepsi gerçekleşmiş ben çalışıyordum açtığımda 0.006 :)

Şimdi tersteyim onu çıkartmaya çalışıyorum. Yükseliş görüyorum ama insan elinde olunca hep iyi bakar ya o yüzden farklı bir yorum istedim :) bakarsanız sevinirim sizin analizleriniz güzel ve benimle hemen hemen aynı oluyor

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Slp den çok canım yandı dostum , biz aldık arzı bastılar , biz aldık arzı bastılar. sonra almayı bıraktık tekrar arzı bastılar :) Onu azat ettim hiç bakmıyorum valla ona . O coinle benim aramda sıkıntı var :)

0BeğenmedimŞikayet

63ARGENTUM ()

Hocam bitcoin 40-45 bandına çekilirse alt coinlerde şu an vardıkları tepeden ortalama yüzde kaç düşüş olur. Gerçi her coin farklı. Hoc sizden genel bir değerlendirme rica edebilir miyiz

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Hocam yok mudur bi slp analizi hedef geldi daha hedefi var düşmeye oynuyor gibi :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum