Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 21:08:52
EUR 34.8238 21:08:52
USD 32.3379 21:08:52
ALTIN ONS $2301.8900 21:08:52

Grafiği gönderen: xxbirzamanlarxx

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bsumer ()

Hocam platin ve palandyum FED in mart toplantısına kadar düşeceğini yönünde tahminim var. Sizin bu konuda düşünceniz nedir? Sizin öngörünüze güveniyorum.

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

yoksa sen platin gr 868 mi anladın.. eğerki öyle anladınsa cidden beynin az çalışıyor çünkü üye olalı 2 yıl olmuş.. yazarken yüzde 90 kişi ve yorumunu ons üzerine yaparlar... 2 yılda bunu öğrenemedinse boşa kürek çekiyorsun.. ((

Serkansener için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

yorumu görünce seni büyük zevkle engelleyeceğim.. ))

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

senin beynin az mı çalışıyor yoksa bilerekmi yapıyorsun... dün ben yazdığımda platin ons 895 idi yaklaşık. şuan platin ons 877 üstelik dahada düğşüyor.. 20 birim düşmüş. tbrk edeceğine
hala saçmalıyorsun..

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

@xxbirzamanlarxx hocam Allah razı olsun beklediğim bu idi bu şekilde günlük saatlik grafik yorumu çok işime yarayacak emeğine sağlık hocam takılabileceği destek ve dirençleri de söylersen daha verimli olur

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

pladyum buradan dönmesi için ufak uygunluk var.. dönmezse 863 e kadar düşmek gibi bir durum var... buradan dönerse 1050 civarına yukseliş beklenir..863 düşerse 1002 gelir orada formasyon biter.. bu ayzdıklarım saatlik grafik olduğu için bir kaç gün içersinde gerçekleşir. çok bekletmez.. (büyük ihtimal düşürecek ama net değil).. ytd

Safderûn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

@xxbirzamanlarxx a paladyum için destek ve dirençleri ben sormuştum günlük al sat yaptığım için sanırım @Shyhmos buna dikkat etmeden platin için 1002 dediğini düşünmüş sonra da zaten düzeltti
@Serkansener ya iyi niyetli bir analiz yapın @xxbirzamanlarxx hoca hata yaptıysa analizinle hatasını ortaya çıkar ya da analizin yoksa hocaya güvenmiyorsan analizini takip etme engelle burayı canlandırmaya çalışıyoruz burası da gümüş
Sayfası gibi olmasın lütfen. @xxbirzamanlarxx ın tutturdukları yanıldıklarından kat kat fazladır onu takip edenler iyi bilir ben 1002 ye göre işlem açtım ama gelmedi sağlık olsun o kademem bekler yeter ki aşağıda almaya kademe olsun @xxbirzamanlarxx gerilmeye gerek yok aynen devam hocam benim gibi takip edenlerin çoktur kolay gelsin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum