Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0715 11:58:46
EUR 34.7010 11:58:46
USD 32.3558 11:58:46
ALTIN ONS $2337.8650 11:58:46

Grafiği gönderen: celik2119

Bist 100 Negatif Uyumsuzluk var. Düşüşte olası hedefler 9171, 8666 puan.

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiAltıKarakter ()

Akıl ve bilim kazandı :))
Ama sürekli karda olanlar hep aynı sayfa da
Düşse de maşallah çıksa da maşallah

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Hocam borsadan çıkınca altins1 almıştım bugün oradan çıkıp eregli aldim biraz digerleri için 8600 civarı gelecek gibi görünüyor eregli pay geri alim haberi de güzel oldu

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@Srknada Aşağıdaki grafiği geçen hafta paylaşmıştım. Uyumlu ilerliyor.

0BeğenmedimŞikayet

Srknada ()

Çelik Bey merhaba
Şuan için bist görüşünüz nasıldır
Düzeltme devam edecek midir

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bay_burtlu ()

Hocam şirket 0,45 krş temettü ve %100 bedelsiz kararı açıkladı.
Attığınız her adımdan sonra gelen açıklamalar ve yaşanılan olaylar hep sizi destekler nitelikte oluyor.
Yaklaşık 3 senedir takip ediyorum ve çıkarsız desteğiniz için tekrar teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

%100 bedelsiz ve bir miktar temettü haberi geldi hocam yatirim yapmasından dolayı temettü bekleniyordum ama hayırlısı olsun :))

1BeğenmedimŞikayet

Kaya4848 ()

Sayın; @celik2119 tebrik ederim... yine nokta atışı piyasayı yorumladınız... ben ve benim gibi birçok arkadaşta, sizlerin piyasa öngörülerinizden yararlanıyoruz.. yatırım adına bişeyler anlatmaya çalışıyorsunuz(düşen bıçak vb)herzaman görüyoruz.. sağolun varolun...

0BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

Teşekkürler hocam

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

ABDde soda fabrikası kurdular. Onun bilançoya olumsuz etkisi olabilir. Ben yatırım yapan şirketi severim. Listemde yerini koruyor.

Armağan06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İso80 ()

Bide tmpol karalarmisiniz hocam en çiziksizinden:)

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ereğli'yi bu turda 37den almıştık da satmadık. Onu 3-5 yıl tutmayı düşünüyorum.

drtaskin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Teşekkürler hocam önceki listeye eregli dahil mi bu arada :)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Parsanı araştırayım ama Avrupa için işler kötü gidiyor. Petrol arzının sıkıntıya girmesi Avrupa için kötü. Rakiplerinden ABD kendi petrolünü üretiyor. Cin Rsyadan alıyor ama Almanya enerji darlığını aşamıyor. Ortadoğu ya da Ukrayna sakinleşmeli ki Avrupa enerjiye kavuşsun.

0BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

@celik2119 hocam şişe için 1 seneden fazladır yatırımcısını üzdü bir sebebi varmıdır bildiğiniz diğer kağıtlara pek ayak uyduramadı sanki

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Parsan hakkinda ne düşünüyorsunuz hocam euro bazli kazanan bir şirket enflasyon muhasebesinden muaf almanya pmilari da artmaya basladi ecb ilerleyen zamandan faiz indirimine giderse isleri daha da hizlanir gibi sanki

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Olağan şüphelilerimiz var. Froto, sarky, adel, sasa, akcns, sise, bagfs vs. Bunlardan hangileri bistle birlikte dönüş sinyali verirse alırız. Önceki turda froto, sarky, sise alıp sattık. Bunlar elimizde uzun vadeye kalsa da üzmeyecek hisseler.

0BeğenmedimŞikayet

_gece_ ()

Tşk ederim toplamaya başladım

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Hocam dönüştü hangi hisseleri almayi düşünüyorsunuz alim yaptığınizda yazar mısınız

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İlk hedef geldi. Tepki gelmezse haftaya kadar ikinci hedefi zorlar.

6BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Negatif uyumsuzluk etkisini gösteriyor. Stochastic bugün sat sinyali oluşturdu. Hedefler geçerli.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum