Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 23:14:44
EUR 34.7748 23:14:44
USD 32.4684 23:14:44
ALTIN ONS $2337.9850 23:14:44

Konu: Sayfaya düşmeyen yorum hakkında

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Rica ederim kardeşim.

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Desteğiniz için Çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Shyhmos için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun sayın @intikam

intikam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun desteğiniz için kıymetli kardeşim

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun güzel insan cansınız sizinde Emeğinize sağlık

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun kıymetli kardeşim iyiki varsınız

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Sayfaya katildigigimdan beri sizin gibi arkadaslarim oldugu icin cok sansliyim Olcay bey iyiki varsiniz kim ne derse desin sizi bilen zaten biliyor

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Gerekli yerlere müracaatlar yapilmistir . iyi kazançlar iyi geceler.

1BeğenmedimŞikayet

intikam ()

Bu sitede 2018 yılından beri ne entirikalar gördüm okudum hepsini yazsam 120 bölümlük dallas dizisi olur Invincible_lion kral ilk değil sonda olmayacaktır geçmişolsun hepimize sıkıntı şu bu işlere yeni başlayanlara navigasyonluk yapanlar veya ben kazanıyorun millette kazansın diyen ve kazandıranlar çabuk harcanıyor malesef

Shyhmos için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Shyhmos ()

Hiç kimse böyle bir durumla karsilasmamali. Maruz kalan arkadaşlara Geçmiş olsun

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Malum sahsin yorumuna tesadüfen denk geldim, sanirim bu sayfada bugüne kadar okudugum en igrenc yorumdu, gecmis olsun. Siz ya da bir baska üye yanlis tahminde bulundu veya yanlis islem yapti diye bu kadar agir hakeret edilmez. Benim de fikrini aldigim üyeler var, bazen yanlis yorumladiklarina da sahit oluyorum ama onlar öyle diyor diye ona göre alim yapmiyorum. Zarar edeceksem de kendi hatamla zarar etmegi yeglerim. Umarim herkes bu bilincte hareket eder cünkü kimse kimsenin karina ortak olmadigi gibi zararina da ortak degil. Bu sayfada beni en cok rahatsiz eden sey üyelerin sürekli diger üyelerle ugrasmasi, alaylar, hakeretler, hakikaten sayfadan cok sogudum. Tekrar gecmis olsun

1BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

sizin gibi bi insanda burda linç ediliyorsa diyecek bisey bulamıyorum. Bilgi vermekten başka ne yapmışsın kardeşim ben anlayamadım takma kafaya.

1BeğenmedimŞikayet

Hnmaga ()

Amin cümlemizden razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun iki kere bu mesajınıza yorum yazdım sayfaya düşmedi

Hnmaga için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Ayıp yani aynen

1BeğenmedimŞikayet

Hnmaga ()

Sayfa ve bizler için elinizden geleni yapıyorsunuz. Böyle terbiyesiz, hadsiz kişileri burada görmek istemiyoruz.
Özür dilemesi gereken siz değilsiniz.
İnşallah böyle tipleri bir daha görmeyiz.
Hayırlı akşamlar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

En iyisini yapıyorsun dost kardeşimiz dediğimiz @Asiii_ hanıma neler söylemiş

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alfa12 ()

Usta bu sayfanın adminleri uyuyor mu ?
Sayfadaki gereksizleri neden banlamiyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Ben konforlu yorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum