Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0668 12:19:31
EUR 34.6416 12:19:31
USD 32.4502 12:19:31
ALTIN ONS $2287.1200 12:19:31

Grafiği gönderen: VforVendetta•

Others.D. göstergesinde bu şekilde bir oluşum dikkatimi çekti. Paylaşmak istedim.

Bilmeyenler için Others.D. ilk 10 haricindeki altların dominance oranı. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah teşekkür ederim değerli arkadaşım.

gökyüzümavisi için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

gökyüzümavisi ()

Paylaşımlar için teşekkürler dostum.

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NEO_34 ()

Ben aldım diye yükselmiyor kerata

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Aynen belli olmuyor. Hayırlısı diyelim.

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Nasip dost tam ayı onla çöktü bakalım
Boğa onla gelmeli ytd.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Bakalım artık , göstergeler yavaş yavaş toparlıyor. Bende de var bir miktar lunc, luna, ustc ama başkaları da var.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Lunc yürürse boğa geldiğine inanırım altlarda ytd

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Grafikler toparlamaya başladı. Altların dominansı artışa geçti. Bakalım bizleri süreçte neler bekliyor.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Bakalım artık. Ama bence şayet formasyon çalışırsa çoğuna pozitif etki eder.

LostPassengerr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Yani ister bir coin ister bir sürü coin olsun other d. Toplamı aldıgı icin para akısı olan coinler yani pumplayan coinler bile bu yüzdesel rakam ulaştırabilir tabloyu.
@HeXagon©

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Evet etkiliyor , ama bu kapsamda bir others. d. artışı için paranın altlara kayması gerekli. Kısa soluklu pumpları zaten bu süreçte de gördük , bize trend oluşacak şekilde artış gerekli.

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Yalnız bir puf nkta var. Anlık pumplayan coinlere giren para bile other d. Yuzdesini artırmaya yetebilir. Bir sürü para giriyor sonucta. Doğru mu @VforVendetta•

HeXagon© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HeXagon© ()

Other D. Konusu kafamı karıştırdı, tobo çalışırsa eğer altlar btc düşsede gidebilir gibi.

Ama bekleyelim biraz, bende 46/47 ye retest bekliyorum.

İzliyelim biraz.

Teşekkür ederim

2BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Selamlar.
0,25 döngüsel bir rakam. Geçerse düşünebilirsiniz.
Şöyle ki yalnız ;
Btc de 50600 kırılırsa 46xxx lara kadar gelebilir.

HeXagon© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HeXagon© ()

Doğu selam

Önerebileceğin bir coin var mı ?

Cfx düşünüyorum ne dersin.

Agixi sattım yerine bunu alayım diyorum

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah değerli arkadaşım üstteki zaten standart bir kalıp neredeyse aynısı , paylaşmaya değer gördüm.

2BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Emeğinize sağlık. İşte tobo bu :) retest yapar ve gider inş da kazanır herkes…

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum