Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 00:46:02
EUR 34.7748 00:46:02
USD 32.4684 00:46:02
ALTIN ONS $2337.9850 00:46:02

Grafiği gönderen: Arkeolog06

Günaydın dostlar. İlk kademeyi aldım 5 kilo. :)

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Hocam sorun şu hep alıyorum satıp kar alamamk canımı çok sıkıyor çok şükür elimde mal baya var ama bir ev almaya yetmiyor senin yorumlarını okudum alım yaomissin berketli olsun... ama sizin yorumları göremedim yoğunluktan dolayı ...22 ons Altın a düşüş bekleyenler var ki alamadım da kimseyi suçlayamam kısmet meselesi

Arkeolog06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Kardeşim buralardayım. Dünkü düşüşte dilimde tüy bitti söylemekten. Fiktif düşüşler küçük yatırımcı için büyük fırsattır, değerlendirin diye üç kere yazdım. Kendim de alım yaptım, sayfa ahalisi ile de paylaştım. Elinde mal var zaten senin yüklü. Onsta 22 dolar altını tekrar test etme olasılığı var. Bekle biraz, izlemede kal. Faiz düşürme beklentisi ötelendiği için onslardaki bu yükseliş kısmi olacaktır.

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Tamam kardeşim. :) Şu yükselişten sonra yine alta çekerlerse üzülürüm satmadığıma. Bir öncekinde kaçırdık bari bunda kaçırmayım. Dün güzel düştü, fazla fazla koyardık yerine. Pişmanlık hissinden nefret ediyorum. :)

gorkemmmmm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Merhaba hocam sen nerelerdesin fikir alışverişi yapamdim elimde bugünkü maas ile 80 bin geçti dün bu yükseliş bir tuzak düşecek dediler alım yaomadim şimdi de bakiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Hocam merhaba nasılsın uzun zamandır konuşmadık elimde bugünkü maaşla birlikte 80 bin geçti burda bir arkadaş vardı bu bir tuzak dedi düşüş için almadım pişman oldum

1BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

sağlık olsun kardeşim kar cepte güzeldir :) yeni yol haritanı paylaş ama bizimle tamam :)

1BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

selamlar abi nasılsın :) yok asla ben takipteym seni zararkez yapmadan sabırla bekliyorsun gözümden kaçmaz :)

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Sağ ol kardeşim benim. Biraz erken çıktık ama olsun. :) Bir önceki düşüşten aldığım 12 kilo var. Onu da çıkacağım. Şöyle bir sıfırlanıp yeni bir yol haritası çizeceğim kendime.

1BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

bir günde tertemiz kar bereketli olsun kardeşim :)

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Ne güzel dünkü düşüşte de koyardık yerine fazla fazla. :) Yapacak bir şey yok. Zaten her hamlemiz doğru olsaydı burjuva olma yolunda baya bir mesafe katederdik. :)

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Ahaha pişmanlıkları söyleme bende az sattım kesin yürüyecek :)

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Sağ ol Zeyce. Var elimde 12 kilo. Bir önceki düşüşten aldıklarım. Göndermediğime pişman etti 22.70'i gördüğünde satmalıydım. Sağlık olsun ne yapalım. :)

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Bereketli olsun bırakmadınmı hiç?

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Dün aldığım 6 kilo gümüşü biraz önce verdim gitti. Bir gün için fena değil kâr. 21.85 TL maliyetli idi. :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum