Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0652 07:45:18
EUR 34.5460 07:45:18
USD 32.4083 07:45:18
ALTIN ONS $2284.2050 07:45:18

Grafiği gönderen: ASRN

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

"sasa" 33.76 dan kanal dibinden 46.72 ye kadar ilerlemiş kanaldaç çıkamamış tekrar kanal orta bandına inmiştir koma desteğine oradan şimdi yeniden yukarı sürüyorlar

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

"sasa" 33.76 da kanal dibinden başlayan ilerleme 46.72 de geri sarıma dönmüştür fib0618 38.72 (en son dönüş seviyesi) den destek bulmuştur (50ma) şimdi yeniden kanal üst direncine doğru ilerlemesi beklenir

0BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Teşekkürler hocam hayırlı akşamlar.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Yok düşeni kırdığında hızlı yukselir

Barbaros1907 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Uzun poza grafikte gösterdiğim düşüş kanalından çıkınca geçecez

Ülker345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Hocam böyle olursa uzun pozisyona geçmek gerektiğimi anlasiliyor.

0BeğenmedimŞikayet

Barbaros1907 ()

Hocam formasyon sonrası için hedef 52 kırılımı ve sonrası yatay band diyebilirmiyiz

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

sasa iki res aralığında bir tepe dip yaptı bugunkü mum komb. hamile boğa ya dönüyor

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

"sasa" src1 de (koma çıkışında) red yedi korumacı olarak son kademeyi kanal çıkışında yapacağız koma çıkışında değil

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

"sasa" 50 ma tm şimdi koma duvarı tabanı delindi fiyatlar içeride koma çıkışı kanal çıkışı ile aynı seviyede

1BeğenmedimŞikayet

Fukurt44 ()

Çok iyi cok ogretici hocam ya sasa grafiği elinize saglik , paralelkenar orta çizgisi bile 50 MA ya denk gelmiş, pivot lar fiblere , elinize sağlık...

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

böyle olduğu zaman ben üzülüyorum ama mıa düşerken nasıl takip ettik 200 günlükten tepkiye başladığında 35 de al verdiğinde 50ma da kademe yapıldığında koma ardına çıkığında son kademe bittiğinde fiyatların ekim kasım tepesinden başlayan çanağı taamamlayacağına diye onlarca kez yazmıştık :(

binaenaleyh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

binaenaleyh ()

teşekkürler

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

49,66 yı geçmesi önemli. Geçemediği sürece kulp veya tobo sağ omuz.. belki de ters libra; bilmiyorum.. bunlardan biri için geri dönüş olabilir.. ema destekleri 48, 45 ve 43 aşaa yukarı..43 Altın da temassız kapanışlar iyi olmaz.

binaenaleyh için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

akcns eygyo kimmr ne olduğunu "neden olduğunu" hepimiz biliyoruz artık değil mi?
mesala tspor "w" boyun kırılımında ?
zoren eregl edip boğa dizilişinde
gubrf adam eve boyunda (avhol gibi)
pkent boğa flaması

1BeğenmedimŞikayet

melay ()

bende bu dileğe katılıyorum

0BeğenmedimŞikayet

binaenaleyh ()

miatek almak icin uygunmudur

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bende 2 tanesi var.. gösterdiğiniz yollarla takip ediyorum..

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

grafik harici olanları tekrar tekrar yazmıyorum papıl maktk tabgd brsan...

0BeğenmedimŞikayet

binaenaleyh ()

vertu ilgili ne soylersiniz

1BeğenmedimŞikayet

architect ()

Aynen öyle, hocaya dilekleriniz gerçekten kalbimden geçenler.. Darda kalmayın inşallah @ASRN hocam..

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Eskisinden daha iyi ve daha çabuk görebiliyorum evet.. gösterdiğiniz pratik yollar süper, çok işe yarıyor. İhtiyaç halinde yol gösterenleriniz hem çok olsun, hem de kendiniz gibi; iyisinden olsun.

3BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

artık bakınca "görebiliyorsunuz" umuyorum bizimle birlikte olanlar da artık daha net görebiliyor

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

kanal kırılımı yıllık pivota denk geliyor, de mi? Sonra da 51,90 - 56,15 aralığı / viraj yeri.. teşekkürler.

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

şimdi adım adım ilerleyelim most ema ich macd s. trend vs. hepsi kanalın dibinde keşişmiş al vermişti 1. kademe ilk bayrak
2. kademe için 50ma üzeri kapanışlardı değil mi? ikinci bayrak

burada 3. ve son kademeyi kanal kırılımında yapacaz

sonra hareketin devamında viraj yeri fib05 ve Altın oran 618 aralığında olacak buranın önemini biliyoruz sol tarafa bakarsanız da o aralığın geldiği seviye düşüşün son yüksek tepesi değil mi?

1BeğenmedimŞikayet

architect ()

hareketli ort kesişimi ok, 50 ma üzerinde temassız mum, ilk kademe?

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bilemedim hemen..39,64 altında temassız mumlar açmadığı sürece endişe etme, Çeyrek lik pivotu destek yaparsa.. ee.. ? evet, yaparsa.. ? düşünen kadın emojisi.. bunu yaparsa ilave belki, sonra da 44 e ve yıllık pivota dikkat.. herhangi biri tuttu mu?

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

stratejimiz ne olmalı?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum