Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0713 16:28:56
EUR 34.7122 16:28:56
USD 32.3793 16:28:56
ALTIN ONS $2333.1450 16:28:56

Grafiği gönderen: HÜMANİST_

bu gördüğünüz şemadan sonraki üç büyük tepe ile üç büyük dibin simülasyonunu yaptım ve üç aşağı beş yukarı şimdiden o tepe ve diplerin kaç olacağını biliyorum görüyorum. geçtiğimiz günlerde açıklanan usd tdi ve usd işsizlik verileri ile hedef yanıltmaya çalıştılar ancak fakat ama lakin ben yutmadım ve sizleri de burada uyardım sakın galeyana gelmeyin elinizdeki mala sahip çıkın satmayın dedim.

Şimdi de şunu defaatle diyorum ki

gün gelecek 24,20 gelse de alsam diyenler dolacak burada

bunu asla unutmayın

tamamen hayal ürünüdür

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

4BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

çok teşekkür ederim arkadaşım. sitenin değerine değer katabiliyorsam ne mutlu bana ancak işte o engellediklerim çok canımı sıkıyor bir şekilde ayar yapılmalı ve benim yazdıklarımı herkes okuyamamalı. Ama onların aklını başından alacağım kafalarını çorba edip 40 tane rakam ortalıkta dolaştırıp sizlere özel dip rakamını bir şekilde ulaştıracağım inşallah. artık üç kuruşa beş köfte yensin istemiyorum. Kim ki benim arkamdan sallayıp benim sayemde para kazanıyor ise hakkım ona helal değildir varsın şimdi kara kara düşünsünler

Babadayı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

bu gece saat 00:00 a kadar geçerlidir arkadaşım

Gümüş için HÜMANİST_ yorumu (6 saat önce)
SATIŞ RESİTALİM

Görülen lüzum üzerine yeni formatlıdır çünkü diplerdeyiz artık ve değil satış aksine alımlar yapılmalıdır.

12.02.2024 tarihi itibariyle olası yükselişlerde gümüş ons satış resitalimdir

1- 22,93

2- 23,17

3- 23,33

4- 23,54

5- 23,73

6- 24,01

NOT: Rakamlarım sadece bugünü bağlar ve TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR.

NOT: Bende engelli olup da üyelik çıkışı yapıp yazdıklarımı okuyarak sayemde para kazananlara hakkım helal değildir.

NOT: Büyük resimde 22, xx ile 23, xx li rakamlar alım yerleridir. 24, xx ve 25, xx lerden sonrası ise satış yerleridir.

https://altin.in/humanist_

Murathan_34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

alım veya satışını başkasının inisiyatifi ile yapan kişiler asla kat a kimseyi suçlamamalıdır arkadaşım. bu minvalde suç 17-18-19 onslar gelecek diyenlerde değildir aksine işlemi bizatihi yapan kişilerdedir

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murathan_34 ()

Hümanist kardeşim il direnç 23.08 midir

HÜMANİST_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Onsta yeter ki 22.30-40 filan gelsin aninda, al iste ben dediydim, ben demiyorum teknik diyor'cu tayfa sayfayi isgal ediyor, adamlara göre 21.40'i cepte, 20.80 yüksek olasilik, 19$ ikili dip vesair ve bunu sayfada hergün fedalarca yaziyorlar. Benlik bir sorun yok, 1 senedir tanisiyoruz kaptan, 22xx den hep ekledim cünkü benim icin ucuz ama zararina satanlari da okudum. Yazik degil mi simdi o insanlara?

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

gümüş ons özelinde

21,80 e yaklaştıkça 20-19-18 hatta 17 onslardan bahsedenler ile galeyana gelmemek

allah nasip ederse bu turda 26,58 e gittiğimizde de 28-29-30 hatta 35 ons tan bahsedenler ile gaza gelmemek

galeyan ve gaz yok
uhulet ve suhulet var

ben sizi tutuyorum de haydiii...

12.02.2024

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Yarin veriler 3.0,3.1 gelirse full gümüste olacagim kaptan, persembe alimlari cok yerinde olmus, Cuma da 22.45'ten alip- almamak arasinda kararsiz kaldim. 22.20'den uzaklastikca yükselis bekleyenler de cogaliyor. Halbuki para 22.20'de risk alinca kazaniliyor. Ne kadan ekmek o kadan köfte.

2BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

bereketli olsun arkadaşım. bulduğun ilk fırsatta sattıklarını fazlasıyla yerine geri koy bu konuda sakın cimri olma yolumuz uzun

kaptana takıl usd ni arttır

demedi deme :)

tamamen hayal ürünüdür

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Kaptan bugün yazdigin 22.93$ tam isabet olmus, tebrikler, ben 22.90'dan alsat icin bir miktar ciktim.

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

teşekkür ederim arkadaşım amin cümlemize inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Günaydin kaptan,
hayirli bereketli güzel bir gün diliyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum