Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 10:24:43
EUR 34.7748 10:24:43
USD 32.4684 10:24:43
ALTIN ONS $2337.9850 10:24:43

Grafiği gönderen: asimavii

Banvt tavuk
Sabır gerektirir tobo sağ omuz çalışması yapıyor
Trend i yakalarsa 185 üstüne çıkarsa piyasa tavuk a yönelir

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Peki dene bakalim. En kotu zamanin gider.

yusupcuk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Endeks mi? Ben endeksi takmam. Endeksi takan bist30 alsin. Benim hisselerim endeks gider mersine calisir. Caticiya yorum yok. Cunku hisse elimde yok.

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yusupcuk ()

Abi fonet 6.30 düştü bedelsiz den sonra almadım pişman oldum belki bi ihtimal bedelli yaptığı yere gıvrak gider die Karel aldım

27accouant27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Insallah dedigin tutar. Temel sikintili biliyon.

0BeğenmedimŞikayet

yusupcuk ()

Usta garel nasıl teknoloji kağıtları bölündüğü yere çabuk varıo

asimavii için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

06pecenekli ()

pkent icin ne soylersin
üstat

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

pandemi kağıtların bahanesi idi
trend ve Zaman aralığında her sektör un çıkış algoritması var ,
Misal ilaçlar şuanda sürünüyor bir tek eczyt gördüğüm üstüne çıktı
Migros 17 TL den 450 TL yaptı

0BeğenmedimŞikayet

yusupcuk ()

Teknoloji kağıtları birde bölündüğü yere çabuk varıo die aldım birde savunma firması gurmus onu gördüm aldım bakalım

0BeğenmedimŞikayet

yusupcuk ()

Gida kağıtları anca gider ama pandemiden torpilli sonuçta

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Selamün aleyküm usta nasılsın . sana bir sorum olacak. agabey. çatıyı 81 üzerinde kalır diye alım yapmış. ortalama düşürmek için kaçtan alsın. sana zahmet olmazsa birde endeks için düşüncen nedir düşüş nereye kadar olabilir diye. sagolasim hayırlı aksamlar

1BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Bende bekliyom düşmesini ustam:))) Hep beraber..

0BeğenmedimŞikayet

06pecenekli ()

miatek bi bozulma yok degilmi
ustat
bugunde 51 uzeri kapatti
sert bi hareket icindeydi
bugun

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

Eyvallah kardeşim,
Balık alabiliyor mu ki millet :(
Geçen gün eminonu ye gittim küçük balık 80 den assa yok buyuk balık çok pahalı düşsün ondan sonra alırız; ) anladın

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Niye sizin köyde telefon çekmiyo mu?

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

Bence iyi durumda ve sabır gerektiyor malesef , pandemi den önce 30 TL den 15 TL lere inmişti bende de vardı da sabır etmedim sattım şimdi 100 lerde borsa da sabır şart yoksa geçmiş ile yaşanır

0BeğenmedimŞikayet

yusupcuk ()

Abi nasılsın garel aldım dün gap atmış 24 milyon dolar lik 16 dan aldım anında yatırdı alir almaz

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Bilgine sağlık ustam. Bu arkadaş millet et alamıyor, tavuk etine saldıracaklar düşüncesi ile dalmıştır. Ya balık alırlarsa ne olacak:)) @yusupcuk

0BeğenmedimŞikayet

yusupcuk ()

Düşüş trendindemi usta yıllardır zarar acikliodu ilk defa kâr açıkladı insan bi gat çıkmaz mi ya pandemi dibi 14.61 dolanan lotta yok

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum