Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 02:13:37
EUR 34.7748 02:13:37
USD 32.4684 02:13:37
ALTIN ONS $2337.9850 02:13:37

Grafiği gönderen: HÜMANİST_

@Cihanara

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Aceleci34 ()

Çıktı yine

HÜMANİST_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MAVOREMA ()

Bu benim cümlem değil. Çok şükür Ayet ile sabittir. Vesselam

hacabi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aceleci34 ()

Alım yeri geçince almadım diye pişman oluyorum

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Bas gaza kaptan kaykay ve bisikletliler yetişmeye çalışıyor

0BeğenmedimŞikayet

hacabi ()

Sabri tavsiye edenler her zaman kazanmistir asrlardir boyle..

MAVOREMA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

yakında 24,20 gelse de alsam diyenlerden olmak ya da olmamak tamamen size özeldir arkadaşım t hü

Aceleci34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aceleci34 ()

Abi son Bi şey sorsam sana buralar son alım yeri mi alım bekliyorum gümüş için

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

eyvallah arkadaşım. bu konuda büyük görev sizlere düşüyor. bulunduğum ortamlarda fark yaratmak daha iyiyi aramak ve bulmak benim olmazsa olmazımdır. en büyük destekçim de sizlersiniz

1BeğenmedimŞikayet

MAVOREMA ()

Öyle bir sistem kurulabilirse Admin e rica edelim sistemi kursun. Destekleriz.

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

İnşallah en azından sadece beni takip edenlerin göreceği, üyelik çıkışı yapılarak kimsenin göremeyeceği bir sistem gelirse işte o zaman bu sitenin tadından yenmez. Ben moral ve motivasyonum ile başarılı olan bir adamım. Her kim ki beni dibe çekmeye çalışıyor o kişinin sonu yok olmaktır vesselam

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MAVOREMA ()

İnşallah kardeşim. 8 yıldır takipteyim sabrı tavsiye edenler ve sabredenler her zaman kazandığını gördüm. Saygıyla.

hacabi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Eyvallah kaptan sagolasin. Gümüsün cogu duruyor, 30-40 kiloyla da alsat yapiyoruz, dün ww.95'ten yine ekledik. Arkandan sallayan adamda azicik yüz varsa senin sayende para kazanmamasi gerekir, haklisin. Benim de begenmedigim, kendince analiz yapan üyeler var ama ne dedikleriyle ilgilenmiyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

hacabi ()

Muthiş bir ozetti gercekten. tesekkurker

1BeğenmedimŞikayet

MAVOREMA ()

İnşallah emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

İnşallah arkadaşım inşallah. 25,83 ve 21,80 deki hayallerim gibi umarım 25,87 veya 26,58 deki hayalim de gerçekleşir. Allah utandırmasın diyorum ve ben 26,58 i tutuyorum de haydiii...

3BeğenmedimŞikayet

MAVOREMA ()

Bu ons hareketi bizim horon oyununa benzedi. Oyun kurucusu gelsin mı diye defalarca sorar oyuncular gelsin der. Ancak her seferinde gelmez oyuncular beklemediği anda gelsin mı diye sorar ve gelir halay oyunu üç ileri bir geri oyun başlar ve o oyuna ayak uyduramayanlar dökülürler ve oyundan çıkarlar. Oyun kurucusunun son sorusunda dökülmeyenlerden oluruz inşallah. Saygıyla devamdayız.

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Sn
@admin

En azından sadece takipçilerimin görebileceği, üyelik girişi harici kimsenin göremeyeceği bir sistem istirham ediyorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum