Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0981 16:41:17
EUR 37.6394 16:41:17
USD 34.2542 16:41:17
ALTIN ONS $2644.0000 16:41:17

Grafiği gönderen: Hanım_Teyze

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Protex ()

Sn @Hanım_Teyze evet, Sn @ASRN yüksek dip hazırlığında yazmış. Şehven tepe yerine dip yazmış olmasını umud ediyorum. Bendede var çünki. Ve iyi kardayım.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Calculator sayfasında grafiği var, Asrn'da da olabilir, hatta ben de bir şeyler çiziktirmiştim. önündeki dirençler 8,41 / 8,71 ve sonra da zirve direnci var; o da 9 sayılır.

binaenaleyh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

binaenaleyh ()

bintas ile ilgili konusuyorsunuz
galibaa
bendede yukluce var
ne yapar sizcee

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

bende de var, bereketli olsun.

necom için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

Bende Ereğli aldım 48 48 gider dedi

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

Evet onların içinde bı bakin

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

seri bir şeyler yazdı evet, hepsini görmemişim demek ki. teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

Bir saat önce yazdi

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

boğa dizilişi var dediğini hatırlıyorum. bende hala epeyce var, keşke yapsa :)

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

Bntas icin

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

hangi kağıt için?

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

Hocam bu kağıt için Asrın hocam yüksek dip yolundadır dedi gordunuzmu

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

4,64 düşüşün fibo 0,5 i - bunu geçemeyenin geri dönmesi beklenir. geçip geçemeyeceğini takip etmek lazım.

bluemonth için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

sefan olsun. ben sana göre daha daldan dala bir modelim sanırım ama yüklü param belli kağıtlarda.. diğerlerinde miktar daha az, asıl etkiyi yüklü olanlar yapıyor. gmstr ve gldre ile de bir altyapı oluşturmaya çalışıyorum. bunlar emtiaya bağlı olarak yavaş da olsa çıkacak. bunlara koyduğum parayı parça parça kullanıcam ama bir kısmı sabit kalıp Altın ve gümüşün çıkışlarından faydalanmaya devam edecek. işler ters giderse de kağıdı terse düşürmedikten sonra sıkıntı olmaz.

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Bu arada mobidikte kritik direnç 4.64 demişsiniz bir kısmını burdan yollasam mı ne dersiniz?

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Yok yok aynı şeyden bahsediyoruz. Daldan dala atlasaydım eminim ki durum kötü olurdu eminim. Enflasyon ve dövize göre gayet artıdayım ve memnunum kendi istikrarımdan...

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

şu anda aynı şeyden söz ettiğimizden emin değilim. ben bntas tan 2 kere parça sattım. bir dörtte birini, bir de kalanın 1 / 8'ini. buna yüklü para koymuş olmaktan memnunum, güzel korudu paramı bana göre. yeterli benim için. ben şu anda uçuk hedefler peşinde değilim, belli bir düzen, bir ortalama tutturmanın peşindeyim. okumakta olduğum kitaptaki ifadesiyle "az kaybedip çok kazanan bir sistem" düzenli, istikrarlı, sürekli bir kazanç. esas aklım fikrim bunda.

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Bir şey itiraf ediyim ben de aynı durumdayım ama inşallah telafi edecektir...

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

ahahah! :)))

1BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Yok yok ben anladım tecahülü arif yaparak gayet de çemkiriyorsun. :))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

çemkirmiyorum yahu, bende yüklü olduğu için çıkışı ortalama kazanç hedefimi tutturmamada baya etkili oldu diyorum. aramı bozmaya mı çalışıyorsun kağıtla :(

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Bak bak cümle içinde çaktırmadan kendisi de bntasa çemkiriyor duy @calculator hocam.. :))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

hepsi pırıl pırıl değil. az terste birkaç kağıt var, iyi terste 1 tane var, onun da miktarı az. bir miktar parayı gmstr ve gldtr ye bastım kumbara olarak, onları yukarıdan aldığım için daha ortada pek bir şey yok ama evet, bunlara rağmen düzenli olarak elde etmeyi amaçladığım kazancı (aylık ortalama minimum yüzde 8 - mümkünse 10 ve daha fazlası tercih edilir) tutturuyorum şimdilik. bntas yüklü idi bende mesela, onun baya etkisi oldu.

GRAMCIYIZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GRAMCIYIZ ()

senin sepetindekiler gelmiş demek ki doğru mu anladım

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

üst yorum @GRAMCIYIZ

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum