Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 12:15:14
EUR 34.7748 12:15:14
USD 32.4684 12:15:14
ALTIN ONS $2337.9850 12:15:14

Grafiği gönderen: Arkeolog06

Uzun zaman sonra ilk defa TL ile gümüş alımı yaptım, makas uygun olduğu için. 6100 gram. :) Kademeli bir şekilde toplayacağım banka izin verdikçe.

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Senin cümlelerin beni bitiriyor arkadasim:))dogru ya dogru piyasa mlsf. ucanin kacanin pesinde olana acimaz.. herne üründe olursa olsun bu degismiyor, ne gumusu ne bisti ne baskasi coskuda sat aglarken al iste...

Arkeolog06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Gümüşte alımda aceleci olanı, FED'i hafife alanı, verileri küçümseyeni baş aşağı dikerler dağ başına. :) Biliyorsun. :)

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

:))rica ederim yoghh valla derekenarina attilar milleti allah etmeye nemize lazim:)) simdi artik toplama zamani ben guveniyorum sana canigonulden biliyorsun:)

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Sağ ol Asi. :) Teşekkür ederim. Kıyıdan kıyıdan, sıçratmadan takılıyoruz işte. :)

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Bu guzellik likesiz olmaz ustam verildi:)bereketli olsun ins. sen bilirsin isini:)

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Sağ ol Zeyce. :) Seninki de bereketli olsun. Alım yapmadım ama takibi de bırakmadım bu süreçte. Aralık Fed sonrası yaşanan coşku yerini sıkıntılı bir sürece bıraktı. Bu adamların son derece nitelikli ve profesyonel olduklarını küçük yatırımcı sürekli göz ardı ediyor. Gümüş ETF'i yani kağıt gümüş başlı başına manipülasyon aracı. Rasyonun geldiği nokta her şeyin özeti aslında.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Rica ederim.

Fatihlll için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatihlll ()

Eyvallah tskler kardes

1BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Hayırlı bereketli olsun @Arkeolog06 gümüşün kahrı yalnız çekilmiyor baya ara vermiştin. Diğer destekler gelirse bende eklemeyi düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

Bu rakamlara gelme İhtimali var kardeşim cuma kapanışa bi bakalım inşallah çin kapanışa kadar iyi bir yükseliş gelir satarız tekrar beklemeye geçeriz :) görüşürüz ben kaçtım :)

1BeğenmedimŞikayet

Eskin_ticaret ()

min sağol inşallah kazanalım hep beraber

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Bir 22.20 hele de 21.80 süper olurdu kardeşim. Tadından yenmez vallaha. Bencilce bir istek ama piyasa bu. Sabreden güzel yerlerden topluyor.

gorkemmmmm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

Bir önceki paylaşıma istinaden bende son alımı yapmadım bekliyorum kardeşim olmazsa elimizdekiyle yola ilerleriz bereketli olsun :)

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Ne yalan söyleyeyim, gönlüm biraz daha düşmesinden yana kardeşim toplamak için. :) Güzel alım fırsatı verdi, yarına bakalım, olmazsa bununla idare edeceğiz artık.

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

NKolay banka kardeşim.

Fatihlll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Sağ ol kardeşim. Hep beraber kazanalım inşallah. Allah bereketini artırsın.

Eskin_ticaret için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Sağ ol kardeşim. Ons bazında 22.55 dolar ile 22.48 dolar arasına denk geliyor. 22.50 destek noktası biliyorsun. Bu seviyeye 10 kiloluk bir kademe ayırdım. Tekte almaktansa kademeyi bile kendi içinde bölüyorum ben. :) Yani bir kademe bile değil aslında aldığım.

BLACKBERRY_38 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

Çok sevindim kervana katılmana kardeşim kırbaç vurmaya az kaldı :)

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Sağ ol kardeşim benim. :) Hep birlikte kazanalım, çantalarımızı dolduralım. :) O 100 gram önemli. :) Marj uygunken beş beş topladığımı da bilirim gramı. Geçti o günler. :) Şimdi küsurat minimum 100 oldu.

1BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

HAyırlı ve bereketli olsun kardeşim iyi yapmışsın ama şu arada 100 gram olmasa olmazımız hastayım bu hareketlerine :))

1BeğenmedimŞikayet

BLACKBERRY_38 ()

Bereketli olsun kardeşim. Makas aralıkların birbirine çok yakın. Biraz daha fazla olursa daha iyi olur. 10 15 ideal.

1BeğenmedimŞikayet

Eskin_ticaret ()

hayırlı olsun buğün bende tl vardı kenarda onunla gümüş aldım inşallah hayırlısı

1BeğenmedimŞikayet

Fatihlll ()

Neresi kardeş burasi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum