Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0713 02:33:22
EUR 34.8897 02:33:22
USD 32.5447 02:33:22
ALTIN ONS $2335.8700 02:33:22

Konu: Anlayan hocalarım yorumlayalım lütfen:)

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim evet bu risk var ve ben bunu bir seneyi aşkın zamandır yazıyorum. 26,70 net olarak kırılıp 28 dolar ı dip yapmadığı sürece aşağı yönlü riskler devam eder.
Şu andan itibaren aşağı iğne attığı yerler desteklere tutundukça ağırlığı aşağı vererek toplanacağı yerler kaç kademe verirse aldığınız kâr diye düşünüyorum . Ben hep ağırlığı aşağı doğru kademeli topladım ve ( ÇOĞUNU MUHAFAZA ETMEK ŞARTIYLA ) birazıyla da yukarı tepki verdikçe ağırlığı yukarı vererek kademeli olarak çıkıp geri dönüş yakaladığımda da yerine koydum bedava topladım.
2021 den beri dolar uçacak dolar biriktirin zihniyetiyle hareket edenler ise zararına zarar ekledi ve hâlâ yükseldikçe dolar alanlar belki hala var.
Bu arada düşüşlerde CAD JPY AUD vs alıp kısa sürede kâr yazanı çıkıp düşene geçen geme zarara uğramadı.

Günce_01 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

umut5134 ()

Dahası yok bu düşmenin dünlede alakası yok. Bugün abd ADP Tarım dışı istihdam değişikliği verisi ile ilgilidir. ADP Tarım Dışı İstihdam Değişikliği (Ara) 164K 115K 101K
GELEN RAKAM BEKLENTİDEN FAZLA OLDUĞU İÇİN ;
"Tarım Dışı İstihdam verisindeki artış ve azalmalar ABD ekonomisinin durumu hakkında fikir verebilecek önemli göstergelerdir. Eğer veri beklenenden daha yüksek gelirse, çalışan insan sayısının arttığını ve ekonominin canlandığını göstereceğinden ABD dolar ının değer kazanmasını sağlayacaktır. "
Nedeniyle bu veri sonucu doları destekleyen parametreler yüzünden oldu bu gerileme düşüş demiyorum sadece gerileme..

Günce_01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Günce_01 ()

Mrb hocam bu ons daha dusermi?

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KOŞKİNA61 ()

dolar destekli gidecek ons da ufak olsa destek verir

-1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

2474,03 seviyesini kırması gerekiyor ki Altın çıkışa geçebilsin. Yani 2474,03 üzerine atacak ve bir daha oraya değmeden yoluna devam edecek 2024 te bunu yapabilir mi emin değilim şu an senelik zirve olan 1898 in bayağı üzerinde direniyor. Altın ons 1613 lere kadar gerilediğinde aşağıda uçurum var diyenler an itibarı ile 450 dolar dan fazla zarar verdiler. 2181,50 nin altında kaldığı sürece hala alt desteklere inme ve alım fırsatı verme ihtimali olabilir şu ana kadar çıkana geri girme şansı vermedi desek yanlış olmaz ytd.

KOŞKİNA61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

KOŞKİNA61 ()

Mayıs Haziran gibi gelir bu rakamlar

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Teşekkür ederim, sağ olun

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

2025 ila 2050 arasına kadar gider ardından genel resete geçerim diyor ons bazlı reset son bitiş seviyeleri 15## seviyeleridir yatırım tavsiyesi değildir

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Profilden baktım hocam

Strongwolf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Düşmedi hocam sayfaya tekrar paylaşabilir misiniz?

1BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Bence BIST e geçelim abi sayfayı rahatsız etmeyelim

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Beyefendi sizden bir ALARK- ENJSA grafiği alsak en acemisinden:))ytd..

0BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Malesef abi burada yok

0BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Can başla beraber abi geliyor um BIST e bekleyin

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Grafik düşmedi mi, sana yazmadan hemen önce Gram altın grafiği paylaştım Beyza hanımın paylaşımı üzerine 10 dk önce.

Hamzaorhan64 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Nuri Ağbimizi her daim bekleriz.. Selam ve saygılar:))

0BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Eyvallah abi Allah razı olsun ve Aleyküm Selam başım üstüne iletirim abi hoşgeldin nasılsın ayagının tozuyla bir ons ve gram TL grafik ve yorumu alabilir miyiz sen gibi degerli bir abimizden

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Geçmiş olsun Bilal, ihtiyara da selâmlar.

0BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Allah razı olsun abi Amasya daydı sonuç lar için yarın Turhal a geçecek belki tedavi den sonra kasap tan bir nikk alıp gelebilir

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

İkinize de geçmiş olsun güzel insanlar.. A. Selam.. İhtiyar olmayınca neşemiz de olmuyor.. Özledik kendisini:))

1BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Hamdolsun abi hoşgeldin ben biraz rahatsızdım şimdi iyiyim dedem in keyfi yerinde fakat sağlık problemi devam ediyor bugün görustüm soran dostlar a selam ı var

0BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Benimde @NİLSUDE hocam dan bir eğitim sansım oldu geçen ay ama çok rahatsızlandım konuları takip edemedim birde PC m yok maalesef yavaş yavaş kendimi geliştirmeye çalışıyorum inşallah seninde böyle bir sansın olur hayırlı geceler dilerim

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Dost afiyettesin umarım, mutlu yıllar.. Bizim ihtiyardan haber var mı? .. Umarım sağlığı yerindedir:))

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Haklısın Bilal abim, artık mum. kapanısı vs. anlatan yok. Malesef üstadlar bir bir gitti. Bir @hakan7038 hocam kahrımızı çekiyor sağ olsun. Eminim müsait olunca inceleyecektir. Ekonomik bilgim yeterli olsa tahmin yürütürdüm ama eğitimini almadım malesef.

1BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Beyza hocam emeğine sağlık sayfada artık grafik severler kalmadı malesef @hakan7038 @NİLSUDE @ASRN @calculator ve @Hanım_Teyze gibi değerli hocalarımız dan grafik ler için dersler olsa mesela herkes için daha yararlı olur kanaatindeyim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum