Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 17:10:35
EUR 34.9839 17:10:35
USD 32.2051 17:10:35
ALTIN ONS $2414.8350 17:10:35

Grafiği gönderen: karahilal

⭐⭐⭐karahilal ()
Gram Altın
GRAM ALTIN
Ve yine mavi çizgiye dikkat.
Herkese bol kazanç.

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

5BeğenmedimŞikayet

karahilal ()

GRAM ALTIN
Alt yorum güncel halidir. Birlikte incelemekte fayda olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

karahilal ()

@Fx_trader hocam, 'DOLAR NEREDEN ALINIR' isminde bir paylaşımım olmuştu. Bugünkü kapanış önemli. Devamını beklersek bu oradaki kanalın kırılması anlamına gelir. 2, 90 kanal kırıldıktan sonra zor bir hedef olmayacaktır. ONS sıcak havayı sever. Küresel güçlerin bu topraklardaki oyunu bitmediğine göre. Gramın ne ile çıktığı değil nereye çıkacağı önemli olacak. Ben o siyah kutu için kötümser değilim.

@Ogun arkadaşım bugün bir arkadaşıma elindeki TL miktarı yetersiz olduğu için 3 yol önerdim. Fx_trader arkadaşım da frank destek direnç noktalarını paylaşmış. Parçalı biçimde o önerilere bir bakmanızı öneririm.

@MNG arkadaşım histogram çizgilerini bir haftadır takip ediyorum. Bugün sinyal kesimi yaşanıyor. Sanırım diyebiliyorum soruya=)

@gündem_2015 arkadaşım teknik hata olmuş. Altyorum sanırım şimdi görünecektir.

0BeğenmedimŞikayet

serdarsa ()

grafik için sağolasın ablam sence yön neresi fed in faiz kararı aralık kaçında faiz artırımı sonrası ons çıkarmı sence piyasalarda ons 3 lü rakamları görecek diyor da

0BeğenmedimŞikayet

komodusa ()

Grafık 10 numara olmus ellerıne saglık, herkesın faydalanması umıdıyle.

5BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

elinize sağlık, teşekkürler

profilimi izleyen arkadaşlarım,
@karahilal arkadaşım, Gram grafiğini çok güzel incelemiş,
katılıyorum ve üzerine ayrıca bir yorum yapmak istemiyorum.
lütfen dikkatlice inceleyiniz.

ben başka bir konudan bahsedeceğim;
konu ve yaşınız ne olursa olsun,
eğitim almak ve öğrenmek için hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız.
ben son 2 gündür, DEFANSİF SÜRÜŞ eğitimi alıyorum,
bu eğitim, ileride belki de benim yaşamıma farklı bir anlam katacaktır.

Eğitim Şart ! her şeyi öğrenmek için hiç bir zaman geç kalmış sayılmazsınız,
yeter ki bir yerden başlayınız...

0BeğenmedimŞikayet

zahiralem ()

Pozitif uyumsuzluk var, ilerleyen aylarda yukseleceğini ifade ediyor ınsaallah tabi.

2BeğenmedimŞikayet

Fx_trader ()

Uyumsuzluk çok siz o mavi çizgiyi biraz daha kalın çizin ki kırılması zorlaşsın: )))

0BeğenmedimŞikayet

ŞANS_PARA ()

USD grafiğiniz var mı ? Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

ahmtbrd ()

bu arakamlardan 20 k girilirmi yada emir verirsen kaçtan verlim 90 lar konuşuluyor piyasada.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum