Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 01:50:08
EUR 34.7956 01:50:08
USD 32.4382 01:50:08
ALTIN ONS $2303.9750 01:50:08

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

23.8 aşağısında günlük kapanış yapmazsa iyi olur. Piyasaya bir açıklama yapıyorlar onslara fazla gittin dur diyorlar. Ancak günlükte hala al sinyali devam.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

artırım ()

Evet, bende iki gün önce farkettim. Kuveyt şuan daha cazip gümüş parite si için (mesai saatleri içinde)

irfan1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Daha once hacklendi hesaplari soyulanlar oldu mahkme sorumllugun bankaya ait olduguna ve soyulan kişinin lehine karar verdi. Gecmıs haberleri tatayın

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet

0BeğenmedimŞikayet

irfan1 ()

siz hangisini kullanıyorsunuz kuveyt mi?

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

irfan1 ()

son sözünüzü anlamadım hesaplar soyulması ne demek

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Paylastıgıniz verilerin sizdirilmasi durumunda ise hesaplar soyularak mahkeme ile uggrasmak ta bir ihtimal

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Manipulasyon oldugunda panikleyenler zarar ederek oradan paralarini belki geri alabilecekler ya da bir sure oyaladiktan sonra hoşcakalin diyecek hiç alamayacaklar. Bu ihtimal de var.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Makası cök duduk tutarak paranizi oraya yatirmanizi ve nasil olsa makas dusuk diyerek mevcut makası dikkate alarak belki de yüklü alım ve satim yapmanizi sagladı. Şimdi satan sattigini yerine koyamayacak alan da satamayacak. Para orada kalacak

0BeğenmedimŞikayet

irfan1 ()

n kolay abritaj parite yapanlar kullananlar ve dolar la gümüş alıp satanlar makas aralığı ile ilgili son günlerde n kolay alım satım makası açtı görüşlerinizi yazarmısınız?

https://altin.in/bildirim

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Parca alimlarla düştükçe topluyorum orta/uzun vadede gümüş büyük kâr verecek diye düşünüyorum.
Bu fiyatlarla gümüş hala çok ucuz .
Alan kazanır diyorum.

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Herkes için hayırlısı olsun. Biz yine de makaslar böyleyken dikkatli olalım. Zaten alırken sağlam terste bırakıyorlar artık. En son alımların 1/3 kadarı makas sebebiyle duruyor. 1/3 kadari ile kâr aldim. 2/3 dolar da bekliyorum. Gelirse 23.3 usdden alacağı destek ihtimalini izler alırım.

1BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

Eline sağlık hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Hayırlısı olsun kardeşim, ama ben düşmeyecek diye düşünüyorum.
Dusersede toplamaya devam derim.
Sabır ve Cesaret kazandırıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Bakalım alım icin izliyoruz. Şahsen 23.8 usd nin aşağısında günlükte ilk hareketli ortalama da var oranın aşağısına gitmese hayırlı olur. Yoksa 23.3 usdler gelir ve biraz korku verirler açıkçası. Gunluk kapanışa bakalım.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

25.9 tepe 22.5 dip bunun fibo 0.5 seviyesi 24.2 usd gibi. O açıdan zaten tepkideyiz. Hatta fibo 0.786 seviyesi var. 25.2 usd civarı. Bu düşüş icin oraya kadar olan değerler bile düşüşün tepkisidir. 25.2 üzerinde ise yeni zirve ihtimali doğar. Tepkiden daha güçlü bir alım olmakta deriz. 23.3 aşağısında kalıcılık ise tekrar düşüş geleceğini işaret eder. Geniş açıdan bakarsak ister 17.55 ister 20.67 den trend çizgisi çizelim o yukselis trend çizgisi bir iki istisna sahte iğneler harici kırılmadı. 20.67 den itibaren de 20.67-21.86 ve 22.5 yükselen dip ve tepe yapiyor. Sahte olmamak kaydıyla 22.5 aşağısına kalici giderse o yapı bozulur. Daha geniş açıdan bakarsak 30 usd ve 50 usdden devam eden düşüş trendleri var. 30 usdden duseni kırması için 26.2 bazılarına göre de 26.95 geçilmeli. Bana göre ise 26 usd üzeri hareketleri tekrar 28 ve 30 usdlere götürür. Ancak fena baskı var. Ne düşürüyorlar ne yükselişe izin veriyorlar. Mesela bir 17 usd civarı yaparsa ikili dip yapar ve sonrasında ne 26 bırakır ne 30 usd. Ona da izin yok. Bu sebeple 17.55ten devam eden trendi takip ediyorum ve şimdilik düşüşteyiz diyemiyorum. Son hareket için de 23.8 destek aldıkça yukarilari dener. 23.3 aşağısı ise yeni dip riski oluşturur derim.

Karayel12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

Hocam 3 dolar lık aralıksız bir düşüşün tepkisi olabilirmi bu çıkış. Dolayısı ile düşüş yönü ile devam

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Yapmaz diye düşünüyorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum