Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0724 06:00:10
EUR 34.6776 06:00:10
USD 32.3153 06:00:10
ALTIN ONS $2319.9550 06:00:10

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Dolar endeksi de düşüyor. Çok az kaldı günlükte ilk emaya. Stoch rsi da kuzeye hafiften yöneldi.

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Bugün vkfbnk büyük güzellik yapti bize, euro /gümüs parite maksa % 0.05 gibiydi. Biraz da parite makasi cok düsük olmasi cesaretlendirdi

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Altta 22.49 usd ye iğne gelmiş 23.36 usdye kadar da yükseldi. 87 cent. Banka 27 cent alıyor bu haliyle. 60 cent kar alırdık. Banka makasi korkutmasa daha çok almak nasip olurdu ne diyelim.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Makas uygunsa ki birçok yerde uygun değil yapılabilir bir hamle. Ancak 23.65 yukarıda son hareketli ortalama. Fiyatlar genelde yakın ve uzun zamanlı tüm ortalamalarin üstünde ise yükselişe ufak geri cekilmelerle devam eder.

Fzt_Furkan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Vallahi artik nasip üstad, bendeki tüm veriler güclü bir yükselis diyordu. Hazir 22,55 e kadar düsmüs, full girdim. 180kg gümüş bugüne kadar hic almamistim, bakalim ne olacak

0BeğenmedimŞikayet

Fzt_Furkan ()

Hocam Fed öncesi alım yapamadım . 23.100 ons tan az önce aldım. Grafiğe göre dalgaları yakalamak açısından 23.6 gibi satıp 23.160 tan tekrar alım yapılabilir kısa vade için doğru mu anladım ? Bir önceki yükselişte 24.1 gibi satış yemiş 23.3 e kadar. Gene böyle bir hareket yapacak gibi öngörüyorsunuz bukez 23.6 dan ilk etapta yanlış anlamadıysam..?

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Konuşmaya yakın bir geri cekilme olur. Konuşmadan da sikintili bir durum çıkmaz ise yükseliş daha agresif olur.

Ecpoyraz_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Hayirli olsun. Temkinli olmakta fayda var desem de gosterge günlükte dipte buradan bir yükseliş ihtimali mevcut diyordum. Teknik tatafta yukselis için ortam hazırdı. Rasyoda bir 88 gelir mi diye bekledim de iyi oldu.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ecpoyraz_ ()

Dostum senden güç alıp ful daldım okadar makasa rağmen çok teşekkür ederim işin ras gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Üstad full gümüşteyim. 22,55 i, 87,5 rasyoyu görünce dayanamadim. Dün ve bugünkü verilerin hemen hemen tamami ons lehineyken, gümüs bu fiyata düşmüşken, elde ne varsa gömdük, bundan sonrasi nasip

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

1/3 alım yaptım. Makasa rağmen. Dxy ve 10y düşüyor. 22.30 sonrasi da sürpriz çıkmaz ise yukarı devam.

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

valla helal olsun hocam. bu volatil ortamda bile bizleri düşünüp grafik paylaşıyorsun. Emeğine sağlık. Rabbim binlerce kez razı olsun senden

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum