Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 12:02:51
EUR 34.7950 12:02:51
USD 32.3019 12:02:51
ALTIN ONS $2317.2400 12:02:51

Grafiği gönderen: HÜMANİST_

gümüş ons özelinde size hep derim benim rakamlarım robotiktir diye. Bakınız 25,22 den sonra minimum 24,46 hedefi vermiştim ve bugünkü ilk satış rakamımız da 24,46 çıktı robotta. Bakınız 24,25 altında organik olarak 23,96 vardır demiştim o da tam nokta atışı oldu. Beni bilenler bilir ben tesadüfleri hiç sevmem tamamen hayal ürünüdür

Gümüş için HÜMANİST_ yorumu (21 saat önce) Cevap yaz
24,25 geldi arkadaşlar takip edin izleyin ve kararınızı öyle verin. Kırılır ise minimum 23,96 ya kadar düşeriz ve bu özel bir bilgidir özel bir robottur kulağından tuttum attım önünüze isteyen istediğini yapsın. 24,25 kırmaz ise buradan bir tepki alabilir. hayali benim kararı sizin vesselam

https://altin.in/humanist_/3

HÜMANİST_
(1 dakika önce)
gümüş ons özelinde

11.12.2023 tarihi gece saat 00:00 a kadar minimum 24,46 için ok yaydan çıkmıştır ve 24,24 ise süpriz hedefidir

04.12.2023

tamamen hayal ürünüdür

https://altin.in/humanist_/5

Gümüş için HÜMANİST_ yorumu (2 saat önce) Cevap yaz
GÜMÜŞ ONS ÖZELİNDE SATIŞ RESİTALİMDİR

06.12.2023 tarihi itibariyle olası yükselişlerde gümüş ons satış resitalimdir

1- 24,46 ( kademeli satışı hakeder )

2- 24,70 ( kademeli satışı hakeder )

3- 24,86 ( kademeli satışı hakeder )

4- 25,07 ( elde 3 - 2 kademe kalacak şekilde satışı hakeder )

5- 25,26 ( elde 2 - 1 kademe kalacak şekilde satışı hakeder )

6- 25,54 ( elde 1 kademe kalacak şekilde satışı hakeder )

NOT: Bilen bilir lakin bilip de bilmezlikten gelen ART NİYETLİ kişiler için UYARIMDIR. Rakamlarım sadece bugünü bağlar ve onlar için büyük harflerle diyorum ki TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR

NOT: Büyük resimde 22, xx ile 23, xx li rakamlar alım yerleridir. 24, xx ve 25, xx lerden sonrası ise satış yerleridir.

Rakamlarım tamamen hayal ürünüdür ve SPOİLER İÇERİR

https://altin.in/humanist_

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Benım paylasımlr kısa vade ıcındır uzun vade yıkselsı devam edıyor zaten yöne göre harekwt eden kzanır

asfar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

bugün bırak 24,90 ı an itibariyle bu gece saat 00:00 a kadar minimum 24,74 gelir ise çıkış robotları devreye girecek kardeşim bilgin olsun. hedefi 5 iş günü içinde minimum 25,50 olacak. t hü

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

24.20 de aldıgımı 24.90 da sepetlerım sonra tekrar asagı ıner 24.20 ler destek odı eskıden de sımdı de dırenc oldu

HÜMANİST_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Brusk_111 ()

Hangi bankada alıp satıyorsun

GÜMÜŞCEVİZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Rıca ederım alımın cogunu 23 lere bıraktım gelemzse de 24 lerde alır 26 ları beklerız:)

___Hakan__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

___Hakan__ ()

Yılmaz hocam sen ne yapacağını bizlerden çok daha iyi bilirsin. Herkes her zaman kar edemez arada ufak kazalar olur o da insana tecrübe kazandırır:))

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

bereketli olsun. 24, xx ler için tek kademe iyidir gelirse 23, xx lerde en fazla 2 kademe de orda iyidir. 22, xx ler için 3 kademe 21, xx ler de fullemek t hü

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Tesekkur ederım tas artık kolumuz mu yoruldu 25 e gelırse ızerı kar yazar gecenkı zararı da telafı eder :) ama agırlıklı hala dolar dayım asagısı gelırse alırım yıne

___Hakan__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

___Hakan__ ()

Hayırlı bereketli olsun inşallah:))

2BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

24.20 de alım yaptım 1/3 yanlıs yazmısım 24.30 değil

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Elımızde mal olması iyidir . Haklısın o yızden 25 de sattıgım gumusu 24.30 de 1/3 kademe yerıne koydum

1BeğenmedimŞikayet

___Hakan__ ()

Cuma günü saat: 16.30 a kadar zamanı var ne yapacaksa bu zamana kadar yapsın:))

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

24.30 gecilse 24.90 lara kapı aralanacak

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

sana şu kadarını diyeyim kardeşim. Velevki 23,96 ile düzelteme bittiyse tepe nereye gider az çok bilirsin. İşte bu sebeple diyorum ki eli full satma. Doğruya doğru trend yatay ve düşüş ama bir anda saman alevi gibi parladığını hepimiz biliyoruz ve şahit de olduk. An itibariyle karar senin tabiki ama 24,25 i destek yapamıyor ve bu bir sorun demektir 23,96 yı tacize gideriz demektir t hü

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

25 de sattıgım için 24.15 lerde alım benı 25.80 alım ters hareketınden kurtarır

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

benimde alasım varda verilere rağmen güçsüz duruyor

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Al satlık alsım var 24.60 da şutlarım:)

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

bol şanslar dilerim arkadaşım. elinizde hiç ons yok ise özel bir destek rakamından bir kademe almak gerekir. İsterse terste kalsın bilenler bilir eldeki mal seni oyunda tutar. Elinde mal yoksa oyuna girip girmemek konusundaki tereddütün sana çok zarar verir. Bu sebeple asla full satış yapılmamalıdır. t hü

Derin93 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

dün 24,25 ve 23,96 iki kritik destek rakamıydı ve bu iki rakamdan yeterli desteği alıp da tekrar yeni zirveye gidebilirdi kardeşim. Bu minvalde full sattığın için gram eksilterek almak zorunda kalırdın ki işte bu asla yapılmaması gereken şey. Aman diyim full alma full satma. Elinde mep usd de olsun ons da olsun. Sen full aldığın için zarar kes yapıyorsun ve bu sende alışkanık yapmış. Aynı alışkanlık bende de vardı şükür yüzde 80 törpüledim ben kendimi ve kolay kolay zarara mal satmıyorum artık. Sana daha evvel de dedim. zarar kes yaptığında buraya yazma bari. sana bakıp başkaları da zarara mal satar alışkanlık kazanır ve seni suçlarlar. Bilirsin ki kar alırlarsa hep kendilerinden olur ama zararı başkalarında ararlar.

1BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Peki hocam bekliorum dediğiniz noktaları takip edicem

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Gecen hafya ortalamaların uzerınde asırı yukselme vardı cıkayom bu hafta alırım dıye sattım ama p tesı keske uyandıgımda vakmasaydım da uyku sersemlıgonde almasaydım :)neyse zarar kes ile pacayı kurtardık bakalım 23.30 gelırse yarı alırım be.

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

merhaba arkadaşım. yazdığım rakamlan gümüş ons bazlı günlük al sat içindir. trend olarak yatay ve düşüş trendindeyiz ve olası kar yazma durumlarında eldeki mala aşık olmamak satmak gerekir. İlk ana hedefinde 23,30 görünüyor ve bu rakam 20,68 dibi ile 25,90 tepesinin tam ortasıdır. Çıktığının yüzde 50 sini geri vermesi durumu sözkonusudur t hü

Derin93 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Mrb hocam alış satış dirençleri takip ediorum kısa aldat icinmu bu rakamlar dip için 20 TL seviyeleri beklesem kacirmiyim

1BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

Eyvallah kardeşim, sağolasın.

2BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

dün de belirttiğim üzere bir dolu bir boş şeklendi günlük alım ramalarını takip edebilirsiniz arkadaşım. Prensip olarak ortaya çıkan rakamları burada her sabah paylaşıyorum. Dün özel bir durum vardı ve rakamlara müdahale etmeden yine yazdım ancak 24,24 alır iseniz aradaki 24,07 yi pas geçin çünkü o tutmaz 23,96 ya kadar düşeriz dedim.

prensip olarak her rakamın altı da üstü de vardır. Asla şu rakam gelmez diyenin diline acı biber sürüyorlar.

bu minvalde bu gece saat 00:00 a kadar 24,63 dünkü tepeyi egale edemez isek tekrardan 23,96 yı tacize gideceğiz. aradaki kolon rakamı 24,25 tir. 24,25 i saatlikte destek yapıp yapmamasına göre tek kademe alım yeri kademe sayısı 6 ve daha az olan kişiler için

ya 24,25 ya da 23,96 olmalıdır. ( dikkat edin 23,98 den yukarıya sekebilir. )

kademe sayısı 8 ve daha üstü işlem yapanlar için her iki rakam dan da alım olabilir.

kişilerin kademe sayısı paraya acil ihtiyacının olup olmadığı parasının toplam miktarı kullandığı bankanın makas farkı 5/24 işlem kabiliyetinin olup olmadığı vs vs vs o kadar çok değişkenlikler var ki senin almaya korktuğun yerden birisi hunharca alabilir senin aldığın yerden de başkası korkabilir.

turkuazdeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

Kardeşim 23,96 altı aşağısı artık yok mu? Alım için bekleyelim mi? Yoksa buralardan alalım mı?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum