Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0716 23:12:57
EUR 35.0236 23:12:57
USD 32.7069 23:12:57
ALTIN ONS $2324.4750 23:12:57

Grafiği gönderen: maraton

maraton ()
Ons
Ons 2170,12 ister.buralar dan alım yapılabilir 2050,12 işlem bozulur.
Ben Altın s1 leri tutmaya devam ediyorum . Kimseye tavsiye değildir kendi gerçek işemşerimdir

19.60 dan aldığım s1 in güncel fiyatı

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

maraton ()

Yatırım hesabı açtığında Altın S1 yazıyor.
Mesela 19.61 satıyor 19,60 alıyor 0,04de komisyon 19.65 den satıyor gibi oluyor

istanbul_75 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

istanbul_75 ()

Skntı yok cevabı olmayanları sormam ALLAHIN İZNİYLE.
KUVEYTE gititim bilen yok S1 vakıf katılım gittim bilmiyorlar:) bilmemeleri sorun değil
Şuan alım ve satım arasında makas fakı kaç krş veya ne kadar?
Merak ettiğim için soruyorum

maraton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

maraton ()

Sorda dostum bende yeniyim tam bilmiyorum bildiğim kadar cevap veririm

0BeğenmedimŞikayet

istanbul_75 ()

Bir kaç sorum daha olsun mu musadenle hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

maraton ()

Demiyorum zaten kardeşim kendi takip ettiğim rakamlar zaten kimsenin kimseyi takip ettiğide yok çıraklar usta olmuş, ustalarına tavsiye veriyor. Demiştim sana 2070 zor olacak kararsız kaldım diye şimdi durum netleşti ama normalde 2070 den elimdeki s1 leri satacaktım hedefim öyleydi ama şimdi ons un 100 dolar daha yukarı gitmesini bekleyeceğim onsun 100 dolar yukarı gitmesi 150 TL demek yani tahminimce gram TL 2050 rakamı ediyor

omubu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

maraton ()

Bakacazzz... :)))

Ebubekiromer29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebubekiromer29 ()

Ahanda etti 3 . yine 2300 yok dedin :) 15 20 gün sonra görüşürüz:)

0BeğenmedimŞikayet

maraton ()

İşte dedim ya 2092 iyi fiyatlaması beni yanılttı 2070 de çok kararsız kaldım ya 2070 den döncek 2028 e gidecekti ya 2069 dan alım verecek 2170 e gidecekti. Çok kararsız kaldım 2092 üzerini fiyatlamssıı 2170 nin doğru hedef olduğunun teydiydi. 2300 yok 2205 var:)))

Ebubekiromer29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Tmm dır. rasgele...

0BeğenmedimŞikayet

Ebubekiromer29 ()

2300 yok mu ? Bak bu iki oldu hatırlatıyorum sana , geçen 2105 son dedin, dün o rakamı geçtik :)

0BeğenmedimŞikayet

maraton ()

İzleyeceğim hareket
2170 2128
2205 2136 bukadar bende gerisi yok

1BeğenmedimŞikayet

maraton ()

Elhamdülillah iyiyim sende iyisin inşallah gece sadece hareketi izledik piyasa kapalı olduğu için birşey yapamadık zaten satmak için 2170 i bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Nasılsın iyimisin.

0BeğenmedimŞikayet

omubu ()

Al sat deme dostum taşlarlar. yt dir:))

0BeğenmedimŞikayet

istanbul_75 ()

Teşekkür ederim hocam cevpların için sormktaki amacım makas farkı birde artış ortalaması idi.
Makas farkı çok FX den anlamam fiziki olarak çarşıya çok uzağım en azından param kadar alırım makas farkım az olsun.

0BeğenmedimŞikayet

maraton ()

Kuveyt satışı Gram 1850 alışı 1790 TL idi. Ons ne kadardı hayrlamıyorum ama ya 2 hafta ya 3 hafta olmuştur

0BeğenmedimŞikayet

maraton ()

Aynen ons a göre borsaya ve dolar TL ye göre hareket ediyor ama genelde ons a göre

0BeğenmedimŞikayet

istanbul_75 ()

Birde ne zaman 19.60 dan almıştınız?

0BeğenmedimŞikayet

istanbul_75 ()

Bende bugün fırsat bulursam gidip öğrenicem bankada. Ons a göre anlık hareket ediyor dimi bu hocam? Öyle demiştiniz sanki

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum