Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0737 11:03:42
EUR 34.8120 11:03:42
USD 32.4009 11:03:42
ALTIN ONS $2337.4400 11:03:42

Grafiği gönderen: kompedan

⭐⭐kompedan ()
Bitcoin

Bakın BLUR ile ilgili paylaşımda hepinize stop noktası verdim. Lütfen stop noktasına mutlaka riayet edin. Grafik yukarda. Bu grafiğin dip tarafından işlem aldık üçgen kırılımı ile birlikte beklentim 0.90-1 usd ye kadar uzaması. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

The_hacim ()

Bereketli olsun ee şimdi roket gönderene kadar uğraşan düşünsün başkan

kompedan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

E hayırlı olsun

Wolwerin_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Wolwerin_ ()

Abi 0.5250 den aldım blur spot

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Spot ise olur tabi

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

halilkasik ()

Neolur neolmaz diye 48 ayıplamıştım 49.50 den longladım bakalım

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Hocam burdan blur biraz alınıp beklenir mi ? btc dussede bisey olur mu aceba

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Stop 0.49 patlatabiliyorsa buyursun patlatsin

halilkasik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

İyice karabatak oldun sen. Gerek yok bakmama bana buradaki hacmi yeter

Sherloch için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

halilkasik ()

Sttop rakamı kaç öngördünüz. Birde stop patlatmadan yukarı gitmeyeceğini düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

:) coin e bir de kucoin borsasindan bak. Ozellikle 1 gunluk rsi ye

0BeğenmedimŞikayet

Wolwerin_ ()

Abi marjin bilmiyorum normal spot alıp bekliyeyim mi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum