Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 20:05:18
EUR 34.7748 20:05:18
USD 32.4684 20:05:18
ALTIN ONS $2337.9850 20:05:18

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Aşağıda 24.86 ve 24.5x seviyeleri yukarıda 25.25 kırılımı takip. Yatayda yine sıkışma devam ediyor.

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

-1BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Evet nkolay bnde makaslar yüksek ama daha fazla diğer bankalara göre

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Duruma göre bazen bu aralar ful alıp sattığım da oluyor. Teknik grafik sürekli açık anı bir pik görünce hemen ful veya %50 alip iyi kâr bırakınca satıyorum. Düşerken de sattığımın 1/10 kadarıyla başlıyorum parça parça almaya. Bazen tam düşmeden oluyor bazen dibe yakın ancak illa ki kâr bırakacak bir alım oluyor. Biraz gumus pek bırakmıyorum.

Gezginci45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gezginci45 ()

Hocam sizi hep takipteyum elinizdeki gumusleri hepsini fulmu satiyorsunuz yoksa al sat miktariniz varmi yani biraz gumus hep birakiyormusunuz

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Nkolay varsa parite nasıl yapılır öğrenmek gerek. Belli dönemlerde gumusu al sat yapmak lazım yalnız. Uzun dönemli dusunseniz bile 3-4 usd kisa surede düşebilen bir yatırım. Doğru yerden al sat ile güzel dolar artar.

Derin93 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

vakıf katılım bnimde uygun makaslarim gündüz 30 krus bn nkolay bndede var

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Bakmadım açıkçası. Şimdilik al sat limitiyle ilgili uyarı almadım. Bakayım bir ara.

Trzn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trzn ()

Bankada ben dün aldım akşam sattırmadılar limitiniz yok diye bir ikaz aldım n kolayda

Trzn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trzn ()

Günlük alım satım limitiniz kg bazlı kaç sizin

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Nkolay parite .

Derin93 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Dedikodu yapmayı fitne fesatı ne çok seviyor insanlar.
Evet 0.7991 dün akşam 2 sefer geldi yukarı attı.

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Hangi bankayı kullanıyorsunuz alım icin

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

En son dün bu saatlerde görmüşüz. Gelse bir miktar alım yaparım.

asfar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asfar ()

o 24,86 keramet sahibi kimselere görünmüş zaten hocam :))) ne kadar bakarsan bak göremezsin ama ne hikmetse bir tane keramet sahibi var sitede ulaşamadım o seviyeye :))) komedi resmen.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Evet 15 dk grafiğe göre 24.933 usd gelmiş en düşük. Demek istediğim şu an 24.86 hattı bile çalışıyor. 23.6x usdlerde de benzer durum oldu. Ekranda aynı değerleri görmekten sıkıldık. 15-20 cent yukarı aşağı. Sonrasında destekleri koruyunca yukarı kırdı. Şimdi bakalım ne olacak? Gündüz 0.8069 ile ful çıktım. Alım için beklemedeyim. Yukarılarda takılıp sonra yukarı iğne atmasındansa 24.9x usdlerde oyalanırken yukarı iğne atması daha iyi olur. Daha fazla gram alıp daha çabuk kar alırız. 16:30 ve 18:00 mühim veriler var. 24.86 usdden aşağısında kalıcı bir düşüş gelmez ise bu kez 25.25 usdyi aşmayı dener.

asfar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Dün akşam üzeri 2 sefer 0.7991 geldi çok kısa sürede 0.8002 ye attı.

0BeğenmedimŞikayet

asfar ()

hocam bereketli olsun sıkma canını zaten 24,86 hiç düşmedi yok öyle bir şey en son düştüğü 24,933 :))) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Ben alamadım. Oralara ulasmadan tepki alıyor. Yön yukarı da hala istediğim seviyeye gelmedi.

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

2 sefer 24.86 geldi hiç durmadan yukarı attı anında tam o anda 0.7991 den parca aldım anında 0.8002 ye attı yukarıya.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum