Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0773 22:32:24
EUR 34.8114 22:32:24
USD 32.2917 22:32:24
ALTIN ONS $2363.8500 22:32:24

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Haftalık grafikte bu hafta sonunda yukarı uzun zamandır beklenen kırılım başlayacak mı diye bakacağız.
15 dk periyotta ise yine bir kırılım bekliyorum. Yataya sıkıştı. Olası düşüşlerde 24.2 usd stop seviyesi olur buradan alan için. 24.2 usd mi gelecek yoksa 25.2 usd mi? Bugün bir ihtimal buna bakılabilir.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

ABD tahviller % 2,2 düstü, dxy düsüyor, bunlar muhtemel yükselisi biraz daha desteklemesi gerekirdi. Bakalim bu gece Asya tarafi ne yapacak.

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Haftalık kapanış için bakmak lazım bilgisayardan. Nereye denk geliyor diye. Ancak günlükte beklediğimiz kapanış daha farklıdır. 24.5 usd aşağısında kapanislar gelmedikçe yukarısı beklenebilir. 0.7943 alıp 0.79686 gibi sattım dusus devam edince. 24.5 usd üzerinde kalsın bakalım ne olacak. Cuma Powell meydana çıkana kadar bir durumlar olur bence.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Üstad burada yukari kirdigi yer tam olarak 24,73 degil mi?

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bı kısmını satmak gerek 25.10 ızerınde guus bu dusuyor da kereta ytd

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Ben 50 kg ile bekliyorum

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Şu ana kadar aleyhe durum yok beklemedeyız

Lego07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lego07 ()

Veri yeşil geldi rota ne olur sizce?

0BeğenmedimŞikayet

Lusi ()

Benim yola çıkmamı bekler o :) ne oluyorsa ben metrodayken oluyor :)

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lusi ()

Hahahah JPY'den sonra doğru yolu buldu :))

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Eta da tenekeci oldu ya tamamdır:)

Lusi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lusi ()

Eta var eta şimdi o bir üfürür uçurur gümüşü :))) @etacarter

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Sen yandan ben bı yandan itekleyelim 25 lere gelelım artık:)yok mu bıze yardıma gelen ?

0BeğenmedimŞikayet

Lusi ()

Öyle valla. İsteseler de olsa bari, iki yüzümüz güler :))

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Karar mercii USA. Onlar ne isterse o oluyor, isteseler bugün 26$'i bile gösterirler

0BeğenmedimŞikayet

Lusi ()

24.80'i kaçtır deniyor dur bakalım bu sefer kırar belki :)

0BeğenmedimŞikayet

ramazan_3444 ()

sorma başkan ya bnmde işim yok kitlendim.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Fazla bakma ekrana satmak ıstersen satılacak uerde aslında 24.80 dırencıne yakın ama o dırencı zorlayacaga benzer beklemekte fayda var satmak ısteyen satar 24.70 lerde kımse çyı yonlendırmek istemem

0BeğenmedimŞikayet

Lusi ()

Yine ekrana kitledi bu meret bizi :)

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

24.80 dırencı onemliydı ıkılı tepe yaptı gecemedı gecerse gızel olacak da 24.50 lere de dusme ıhtımalı var anlık 24.70 asyalılar ıyı alım yaptı rasyo ıstedıgım 82 asagısında saatlık kalıcılıklar yaptı gumus lehıne ruzgar. bence bı yerden sonra satıs gelıp 24.20 lere duserecekler ama ne zaman 25 lerı gosterdıkten aonra belkı ytd

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Şu ortamda ful satmak sıkıntı olabilir. Hem rasyo hem ons uyumlu. Yükseliş onslarda olması gerektiği şekilde gidiyor. Gümüş ons yukarı Altın ons yukarı rasyo aşağı. Bir süre altın ons taşıdı ancak yükselişler sınırlı kaldı tekrar aşağıları gördük. Şu an olan yükseliş olması gerektiği gibi. Satışlar gelebilir ancak yön yukarı devam eder bana göre. Altın ons 2023 usd gümüş 25.2 usd bir ihtimal satış gelebilecek yerler. Rasyo da 80 civarı. Bakalım artık. ABD açılacak onlar karar verici olur.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

25.10 da kar alırım ben kademe satarak ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum