Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 13:34:44
EUR 34.7748 13:34:44
USD 32.4684 13:34:44
ALTIN ONS $2337.9850 13:34:44

Grafiği gönderen: HÜMANİST_

gümüş ons özelinde

20,68 dibinin muhtemel zirvesi olabilecek direnç robotumdur ve tabiki tamamen hayal ürünüdür

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

estafğurullah arkadaşım :)

murat08 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

murat08 ()

Ekran görüntüsü olarak kaydettim hocam mesajınızı :)
Manifesto gibi dönüp dönüp okumak lazım teşekkürler:)

HÜMANİST_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gardaşım58 ()

Sağolun teşekürler kaldık tl de cesaret edip alamıyorumda

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

düzeltme

aslolan duraklardan inmek ve duraklardan binmektir

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

bereketli olsun arkadaşım

prensip olarak herşey her rakamdan alınır da satılır da

ancak fakat ama lakin

aslolan duraklardan inmek ve duraklardan inmektir

Bu minvalde işlem kültürü geiştirmenizi şiddetle hayal ederim :)

24,55 üstü günlük kapanışları takip edin.

3 iş günü üst üste kapatırsak 25,73 de soluğu alacağız allah utandırmasın

Yvz29 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

7- Hiçbir şey devamlı yükselmez veya devamlı düşmez . Geçmişten tecrübe edinmek kimine bedava kimine parayla. Tercih sizin.

tcmb faiz oranı reeldeki enflasyon oranının çok çok çok Altın da kadığı içindir ki faiz sonrası usd try de düşüş olmadı arkadaşım.

Büyük ihtimalle de tcmb faiz artışları artık bitti.

şimdi sırada yeniden döviz artışları var.

piyasanın döngüsüdür

para önce borsaya gider
ordan faize kayar
ordan da dövize gider

şuan faizler tap noktasına geldi ve para önümüzdeki süreçte faizden çıkıp dövize kayacaktır.

Sonrası dövizden borsaya tekrar başa saracağız.

umarım açıklayıcı olabilmişimdir t hü

0BeğenmedimŞikayet

Yvz29 ()

Bu benim kararım kimseyi etkilemek istemem ytd

Yvz29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yvz29 ()

24,72 den trene tekrar bindim hakkımızda hayırlısı

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

hemen her iş günü sabahları gümüş ons özelinde alım ve satım rakamları yazarım ben arkadaşım. Alım rakamlarından kademeli olarak alıp satış rakamlarından da kademeli olarak satabilirsiniz. bulunduğumuz 24 ve 25 , xx li rakamlar evet biraz tehlikelidir risklidir ancak risk olmadan kazanç da olmaz. Şimdi A kentinden ( 20,68 ) kalkan otobüs B kentine ( zirveye ) gidiyor ve o zirve neresidir bizler asla bilemeyiz sadece tahmin ederiz hayal ederiz sallarız atarız tutarız yani. Bu minvalde bir de şu bir gerçektir ki prensip olarak herşey her rakamdan alınır da satılır da. Umarım şans sizden yana olur çünkü ben sizi tutuyorum...

@Gardaşım58 sizin için de geçerli bu mesajım arkadaşım

Jungheinrich için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

hocam hümanist hoca hergun düşüş ve yükseliş seviyeleri yazıyor ona bakın isterseniz

1BeğenmedimŞikayet

murat08 ()

Hocam merhabalar gümüşte sürekli ileri mı gidiyoruz hiç düzeltme falan olmaz mı acaba ? Geçen perşembe günü 500bp arttı faiz o halde dolar 28:70 dolaylarında euro 31:40 gibiydi okadar faiz artışına bukadar tepki olmaz peyderpey düşecek dedim kendimce :) şimdi geldiğimiz noktaya bakın elimde biraz TL ile kaldık yine ayazda :(

0BeğenmedimŞikayet

Jungheinrich ()

En azından 40 faiz alırsın, boşuna bekliyorum ben

Gardaşım58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gardaşım58 ()

Ben tlde kaldım dolar da alamadım

Jungheinrich için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Jungheinrich ()

Bende sizin gibiuim dolar da bekliyorum, gümüş birden çıkınca kaldım gümüş suz

Gardaşım58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gardaşım58 ()

Hocam sattım 23.90 larda geri alamadım tlye geçmiştim burdan alınır mı

1BeğenmedimŞikayet

Jungheinrich ()

Hocam dolar da kaldım, yakın zamanda geri çekilme olurmu sizce

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

o tayfa zamanında benimle de çok uğraştılar ama baktılar ben kimseyi tınlamıyorum :) bıraktılar beni kendi halime :)

parasına para katan elindeki malı arttıran kardadır kardeşim

gerisi kim nederse desin ne yazarsa yazsın vız gelir tırıs gider vesselam

bu piyasada neyin ne olacağını bizler asla bilemeyiz

bu minvalde

eğer fed in faiz indirimlerini fiyatlıyor isek evet 26,98 e kadar bir çıkış kanalımız var

ama yok fed in faiz indirimini fiyatlamıyor isek işte o zaman 25,73 e dikkat et

tamamen hayal ürünüdür

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Bu hafta 26$ kirilacagini bekleyen analistler de var. Bakalim hakkimizda hayirlisi olsun. Allah bereket versin, beni bu sene tatmin etti. Umarim arkadaslarin tamami güzel karlar almistir. 22,50$ dan bundan daha 1 ay önce terste kaldigimizda bizimle eglenen tayfa da belki biraz yüzü kizarmistir, öyle cizik cekmekle bu islerin olmayacagini idrak edebilmislerdir.

3BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

gümüş ons özelinde

24,55
25,73
26,98

3 iş günü üst üste üstündeki kapanış bir sonraki rakama götürür bizi

şimdi 24,55 i takip edeceğiz. 3 iş günü üst üste 24,55 üstünde kapanış gelirse 25,73 e göderiz

25,73 üstünde 3 iş günü kapanış gelirse 26,98 e gideriz

24,55 Altın da 3 iş günü üst üste kapanış gelirse 23,36 ya düşeriz

tamamen hayal ürünüdür

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

25$'da basliyoruz kar realizasyonuna üstad. Bakalim bugünden ümitliyim, bugün gelmezse yarin daha da zor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum