Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 12:58:04
EUR 34.7737 12:58:04
USD 32.3888 12:58:04
ALTIN ONS $2342.8150 12:58:04

Grafiği gönderen: Sherloch

⭐⭐Sherloch ()
Bitcoin

Bayrak formasyonu. Simdi bunu gören yükselecek diyor.

Negatif uyumsuzluk.
Rsi duserken Mumlar yükselmiş.

Bunu görende dusecek diyor.

Iki tarafta hakli. Tarafını sen seç:)

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Sizlere de bol kazanclar

LegendComeBack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Hocam uzun zaman geçince üstünden ismi aklıma gelmedi. Biraz daha düşününce arama motoruna yazıyım dedim orada görünce aklıma geldi :) sizi de biraz yordum. Grafik atılmıyor sözlede ne kadar doğru ifade edilebilir ki. Gerçekten anlatması da biraz zor bi oluşum. İlginiz için tekrardan teşekkür ederim. Bol kazançlar :)

LostPassengerr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

İsmini söyleyince şimdi oldu.

Ben rsı da sadece doymusluğa bakıyorum acıkcası nu pu dan ziyade. Gizli yada bariz farketmiyo benim icin pek:)

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Hocam tamam ben şimdi buldum. Size belki doğru anlatamadığım için siz benim ne demek istediğimi tam anlayamadınız. Söylediğim Nu ya da Pu oluyor.

Gizli pozitif uyumsuzluktan bahsetmeye çalıştım. Eğitim videolarını 3-4 yıl önce izlediğim için bazılarını hatırlamakta zorlanıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Yok yok anladım sadece video da mı site de mi birisi oluyor falan dedi sonra olmaz dediler kafam karıştı :) şimdi problem yok ama eyvallah bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Bu dediğin şekilde olmaz açıklamışımdır bende umarım. Rica ederim

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Hocam işte eski zaman hatırlamıyorum bir yerde bu dediğim şekilde Nu veya Pu dediler daha sonra başka bir yerde burada Nu ya da Pu olmaz dediler. Kafam karıştı o yüzden sordum teşekkürler. Şimdi sorun yok anladım

2BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

En alt kademe 60 oldugu icin ucuncu eğimde 60 dan 90 a geri cıkmasında sorun yok. Ama 90 dan 50 ye indiği anda trend bozulmus olur çünkü 60ın Altın a inmiş olur ve altları bir çizgiyle birleştiremezsin. Bu sekilde bir ivmelenme de nu pu yerleştiremezsin ki zaten. ucuncu cümlenden sonra olusum bozulur

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Şimdi hocam size anlatayım :)
Değerleri sallıyorum
10 dan eğimli bir şekilde 80 e çıksın
80 den eğimli bir şekilde 60 a insin
60 dan eğimli bir şekilde 90 a çıksın
90 dan eğimli bir şekilde 50 e insin.

60 indiği yer ile 50 e indiği yerde Nu vaya Pu olur mu arada dediğim bu şekilde

2BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Yazdıklarınızı okumustum. Nu ve pu icin rsı tepede olmalı mı diyordunuz ben de tepede olmasına gerek yok diyerek üst yorumla örnek gösterdim.

Neyse :)

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

İlginiz için teşekkür ederim :)

Fakat sormak istediğimi çizmeden anlatmak çok güç :) o yüzden boş verin hocam. Ama isterseniz kağıda siz çizin soruma cevap verin ben değerleri anlatmaya çalışayım

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Üst yorum mesela @LegendComeBack
Bak fiyat yükseliyor rsı düşüyor Nu var ve rsi tepede değil….

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum