Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 08:38:16
EUR 34.8238 08:38:16
USD 32.3379 08:38:16
ALTIN ONS $2301.8900 08:38:16

Konu: 2020 den Bu Tarafa Garantili Dolar Zararı

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

2020 senesinde çökecek diye 11 dolar a yaklaşan gümüşü almak yerine dolarda kalanların garantili zararı onsun şu anki düşük seviyesinde % 100 den fazla

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Note ()

Günaydın üstat, sen bu işi biliyorsun, takdir ediyorum seni...

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Teşekkür ederim kardeşim. Sağol Varol. Sanada bereketli bol kazançlar olsun.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Tarih tekrar eder. 2020de düşerken alanlar 28 dolar dan terste kaldığı gibi yine terste kalacaklar. Onlar istifa etti gitti. Zamanında bir günaydın mesajlarına 50 like alan elemanlar vardı. 3-5 kez alıp sattılar. Sonra 27-28 dolardan milleti terste bırakıp kaçıp gittiler.

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bereketli olsun

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Sende sağol varol.
Oturmuşlar benim kârımın zararımın peşine düşmüşler.
2 senede artirdigim dolar ı yazsam 365 gün uyku uyuyamazlar.

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Cevap verme yorma kendini kardeşim bunlarda fitne fesat kıskançlık var bunların al sat yaptığı yok burada milleti yanıltmak borsaya yönlendirmek.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim

Yahu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Dost bugüne gel artık..2012-2020.. O zaman biz gençtik..2015 ten bu yana $ Altın karşısında % 85 değer kaybetmiş hala $ tutan var.. Onla mı uğraşalım?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sağ ol kardeşim gerçekten yoruldum başıma ağrılar girdi.

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Hislerime tercüman oluyorsunuz ve Şiir gibi anlatıyorsun kardeşim seni tebrik ediyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Yahu ()

@REŞAT12 seni tebrik ederim sendende
takibimdeki diğer arkadaşlardanda istifade etmek çok güzel

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben üç senedir buradayım gümüş inanılmaz sayıda kar fırsatı verdi siz kaç kere buradan alınabilir kâr elde etme ihtimali yüksek dediniz takipçilerinize cesaret verdiniz de kâr ettiler ne zaman çıkış yapmakta fayda var dediniz de kar alıp alttan geri topladılar Ben insanlar Altın gümüş yükseliyor dediğinde defalarca biraz çıkış yapmakta fayda olabilir biraz çıkış yapmakta fayda var altın da gümüşte henüz çıkışa geçmedi yazdım. Çökecek dendiğin de de defalarca 17,50 de 18,90 da 24,17 den 20,50 ye kadar geri çekilmede aşağı doğru artan oranlarda alım yapılabileceğini yazdım alan o kadar çok aldı ve sattı ki sizin dediğiniz gibi bekleyen hep bekledi ya da döndü zannedip alarak zararkes yaptı.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben düşen bıçağı tutmaktan bahsediyorum siz 48 49 dolar dan 28 dolardan almaktan bahsediyorsunuz bu nasıl düşen bıçak tutmak.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yine yanlış. 8.51e kadar düşerken almayan yükselişten emin olunca 9dan ya da 10dan alabilirdi. 49 dolar dan düşerken 48, 47 dolardan parçalı almayan 11 dolarda düşüş bitip yükseliş başladıktan sonra 13, 14 dolardan alabilirdi. Düşerken alan zarar eder. Yükselişe başladıktan sonra alan para kazanır.

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

49 dolar a nereden geldi 2008 de 8,51 e kadar düşen bıçağı tutmayan 49 dolara kadar kardan oldu 49 dolardan geri çekilmede 32 dolara kadar düşen bıçağı tutmayan 44 dolara kadar kardan oldu sonrasında 26,10 a kadar düşen bıçağı tutmayan 37,50 ye kadar kardan oldu sanki pat diye aşağı düşmüş yukarıdan çıkış fırsatı vermemiş gibi yazmışsınız 2011 den 15 Nisan 2013 e kadar fırsat vermiş onunda grafiğini payşlaşmıştım kısa zaman dilimine yayarsanız süper kâr vermiş
grafiği bir daha paylaşayım ki herkes zarara girmesin.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yine yanlış. 2012de 49 dolar dı. Oraya tekrar hiç çıkmadı mesela. Yani düşerken parçalı alanlardan 10 yıldır terste olanlar bile var. 2020de 28 dolardan alanlar 3 yıldır terste. Bu sayfada 3 yıldır terste olanlar var.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Düşerken alıp bir kısmıyla çıkış giriş yapanların parası erimez 30 dolar dan 22 doların Altın a inmiş tekrar 30 doların üstüne çıkmış altan alana sürekli de çıkış fırsatı vermiş düşerken toplayan daima kar etmiş iki grafik paylaştım bakarrsınız alttan alıp ta yukarıdan çıkış fırsatı vermediği bir durum görülmüş bir şey değil.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

2020de dolar uçacak diyenlerin gazına gelip 30 dolardan düşerken gümüş alanların parası eridi. Hem de başka hiçbir yatırım yapamadılar. 3 senede enflasyondan dolayı en az yüzde 20 daha zarar ettiler. Daha kaç yıl terste bekleyecekleri belli değil. Düşen bıçağı tutanların eli kesildi resmen.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum