Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 23:57:37
EUR 34.9839 23:57:37
USD 32.2051 23:57:37
ALTIN ONS $2414.8350 23:57:37

Konu: Çökecek Diye Almayanların Garantili Dolar Zararı

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Bir önceki düşüşte alım yapmak yerine düştükçe daha aşağısını bekleyip sonrasında da birazıyla çıkış giriş yapmayanlar dolar ve TL cinsinden büyük kayba uğradı TL artırmayı da ihmal etmemek lazım aksi taktirde eldeki sermaye yerinde sayıyor. Çökecek diye aşağı iğne attığında almayanlar mumun rengini yeşil ve onsu da 23,70 te gördüler bakalım bu mum yeşile döndüğünde nereyi görecekler.Ytd

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Teşekkürler dost

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Uzunca bir zamandır dolar zarar garantili dolara sıkı sıkıya yapışan zarar eder o kadar çok uyardım ki. Ama sağ olsun bazı arkadaşlar yeşilliklere sahip çıkın solar biriktirin dolara sıkı sıkıya yapışın demokratlar iktidarda oldukça ekmek yedirmezler gibi paylaşımlarla algı uyandırarak çok büyük zarara sebebiyet verdiler. Ben rızkımı demokratların değil Allah ın verdiğine inanan biri olarak çok ekmek yedim yemeye de devam ediyorum.
Bir arkadaşımla konuştum 300.000 dolara sattığı evi şu an 900.000 dolara alamıyormuş.
Doların 31 Marttan sonraki düşüşü devam ediyor biraz daha geri çekilebilir ama aldığımız ürünlerin fiyatları yükseliyor enflasyon % 100 ün üzerinde.
dolara karşı değer kazanma potansiyeli olan ürünleri ağırlığı aşağı vererek toplayıp birazıyla da ara işlemleri TL olarak ta değerlendirdiğimizde enflasyonun çok üstünde kâr getiriyor. ytd.
Çünkü sinek bedava dolar TL gümüş platin v. s hediye etmeyi adet haline getirmiş bu alışkanlığından vazgeçmesi zor.

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Reşatcım turizm sezonu da geldi çattı
Ne olacak bu dolar

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Günlükte ikili tepeler düşüyor. Senelikte ise 86,698 de ikili tepe yapma durumu var. Şu ana kadar senelikte bu değerin üzerinde kapanış yok. Onun Altın da 84,982 78,498 ikili tepeler var.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Tamam abi takipteyiz zaten bakalım ne yöne ağırlık verecek?

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İki hafta daha takip edelim. Asıl Önemli olansa Hazirandaki üç aylık mum kapanışı.
Rasyo üç aylık ve senelikten bakınca şu an kritik seviyede.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yükseliş için onsun 29,70 seviyesini kırması gerekiyor bence vakit alacak ara işlemleri değerlendirmek gerekiyor bana iki tarafta uyar yukarı hareket olursa çıkar aşağı da toplarım.
Aşağı devamı halinde işim kolaylaşır bütün çıktıklarımı yerine koyup daha sonra sineğin bedava hediye ettikleriyle işleme devam ederim. Yukarı tepkilerde de alttan girdiklerimle çıkış giriş ama yukarı giderken zor oluyor.

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi ben aşırı sarkma beklemiyorum toparlamaya başlayacağını düşünüyorum. Gerileme olsa dahi çok olmaz günlükte evet yer var altta ancak 4s dipte ve sarkmanın çok derin olmayacağını gösteriyor diye düşünüyorum şahsen. Tabi kesinlik yok biz böyle düşünüyoruz diye böyle olacak diye bir kural yok sadece görebildiğimiz bu kendi tecrübemize göre. 30 dan 26 ya inmiş bir ons bana göre alınmalıdır parçalı olarak alımlar uygundur. Takip noktalarımı uzun uzun yazdım daha önce şimdi izliyorum rasyoda 89 üstünü beklemiyorum daha önce sana grafiğini çizdirmiştim bugün attığım rasyo grafiğindede var son 90 dan geriye döndüğü direnç hattı sağlam çalıştı ben yine çalışacaktır diye düşünüyorum gümüşün aşırı düşmesi için rasyonun baya bi üste atması lazım bana göre bu zor en az 82 83 geri çekilmesini bekliyorum ben

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Hem düşüş hem yükseliş bekleyenler var, bakalım gümüş hangi tarafı sevindirecek :)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sağ ol kardeşim sana da. Gümüşün yukarı dönmesi zaman alacak diye düşünüyorum bu sebeple ara işlemleri değerlendirmeye çalışacağım inşaallah. İki tarafa da hazırım düşerse daha çok kazandırır ama terste olan arkadaşlar için tercihim yukarı.
Bakalım 26,28 kırılmadan 27,50 üzerine atabilecek mi ?

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi emeğine sağlık kolay gelsin

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hatırlatma. Alt yorumdaki grafik 8 Kasım 2023 e ait. Sorduğum soru da çökecek diye aşağı iğne attığında almayanlar mumun rengini yeşil ve onsu da 23,70 te gördüler (20,687 i görmüş çökecek diye almamışlar.) Ben de bu mum yeşile döndüğünde nereyi görecekler diye sormuşum. Peki nereyi görmüşler 25,27 yi görmüşler. Sayfa zararlılarından korunmanız için eski konu başlıklarını ve özellikle de engelciler ne yazmışlar geriye doğru okumanız faydalı olabilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Dedim ya bu işin döviz ve gram eksiltmeside var işte en kötüsü deo

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum