Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0720 05:31:12
EUR 34.8924 05:31:12
USD 32.5262 05:31:12
ALTIN ONS $2328.4900 05:31:12

Grafiği gönderen: kompedan

⭐⭐kompedan ()
Bitcoin

TOMO da takip ettiğim grafik buydu. Tobo oluşumu gördüğüm için alım girmenizi istedim. Stop koydurma sebebim ise sağ omuz dibinde ki boyun çizgisine temas ettirme olasılığıydı. Nitekim o cigiye temas ettirdiler. Boyun çizgisi kirilmadigi için tekrar aldım ve sizinle aldığıma dair ekran görüntüsünü de paylaştım. Stop koymayıp tomoda kalan arkadaşlar panik yapmayın. Sabır sadece sabır. Böyle donemlerde dost düşman kim görmek için izlemek lazım. Hep dediğim gibi ben coin paylaşmaya devam edeceğim. Hepinize bol kazançlar

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Umut2121 ()

Ben biraz geç kaldım gibi.. :)

Mawerick77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Altcoin alımını aylik haftalik BB orta bandıyla yapılması gerektiğini iddia eden bir adam ne bekliyordunuz ki,

Say_my_name_ için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Bozkırın_Tezenesi ()

Ozan Hocam; Meyve veren ağaç taşlanır sen meyve vermeye bak. Bırak atılan taşları başkaları saysın.

kompedan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Allah sizden de razı olsun. Bazı şeyleri sorun etmemeye çalışıyorum ancak kimsenin kimseyi tanımadığı sanal bir ortamda dahi haksızlık yapılınca kabullenmiyorum. Düşünün ki verdiğim coinlerde insanlar kazanç sağlamış. Başka bir coin de risk gördüğüm için stop noktası paylaşmışım ona rağmen o kadar bilenmisler ki bana sanki fırsat kolluyorlarmış ta fırsatını yakalamışcasına üstüme geliyorlar. Böyle durumlar iyidir bazen insan dostunu düşmanını tanıyor.

Bozkırın_Tezenesi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bozkırın_Tezenesi ()

Elinize emeğinize yüreğinize sağlık Ozan Hocam. Siz paylaşmaya devam edin. Burda tabiki tecrübeli değerli arkadaşlar var sizde bunlardan birisiniz hiç bir menfaatiniz olmadan herkese yardımcı olmaya çalışıyorsunuz. Burda herkes herşeyi bilecek diye birşey yok çünkü piyasa yapıcı karı ve sahipleri biz değiliz zaten öyle olsa herkes zengin olurdu. Allah senden razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Allah razı olsun hocam..

0BeğenmedimŞikayet

BRAVEHEART1 ()

Alım seviyelerimiz çok iyiydi, hemfikiriz maceraya gerek yok artık.

Mawerick77 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BRAVEHEART1 ()

Sabır zordur hocam ama sonu paha biçilemez:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum