Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0977 21:26:49
EUR 37.6219 21:26:49
USD 34.2494 21:26:49
ALTIN ONS $2645.3700 21:26:49

Grafiği gönderen: Hanım_Teyze

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Geçen sene bu aylarda çok yüksrklere uçmuş tarih tekerrür eder mi)

bluemonth için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Bir de martı dedi ki bana bntas da tutunsun kanatlarıma beraber uçalım.. :)

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Kısmet diyelim. Kap gelmiş 4.50 TL den alım- satım olmuş ortaklar arasında sanırım oraya kadar gider gibi... ytd

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Yok.. ben geçen haftalarda aşırı kalabalık portföyümü hafifletirken ona da kıydım.. bu kapanışa göre durumuna bakarım belki.

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Çok teşekkür ederim sizdekiler duruyor değil mi?

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Sefan olsun, çok bereketli olsun

1BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

@Hanım_Teyze. Koş martı kanatlandı.. :))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

bir Mirkelam atasözü der ki ne kadar ayıp :( ne yaptın Asuman :( kalbimi kırdın :'( yap bi tavan da gönlümü al :DD

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Bir maya atasözü der ki elbet bir gün buluşacağız, bu böyle Yarım kalmayacak. Bekleyelim bakalım. ))

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

teşekkür ederim. endeksten çok kendi sepetim nakitim - sepet çok zorda değil, nakit de var şükür.. idare ederim. hepimiz edebilelim inşallah.

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

o beni zorlar, ben yine satmam, sor bana pişman mıyım? :))

duman seviyorum, evet :)

1BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Bist ne olursa olsun herdaim keyifler yerinde olsun))) Lobiden alkış

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Diyor ki bir gece ansızın gelebilirim. Gece VİOP var gelemem gündüz gelirim diyor. :))

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

İnşallah hocam...

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Arada bizimki de 1-2 tavan yapsın çok şey mi istiyorum. Tahtacı duy sesimizi :))

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Güleceksiniz inşallah doya doya

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

diğer kağıtlar uçar da seninki sürünür eyvallah - ama sanmıyorum ki öyle bir durum olsun. olsa olsa bir tepki var sanırım şimdilik, düğün bayram bir durum olmaması lazım genel olarak.

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Nazar var bunda nazar. Ne dersiniz @calculator hocam :)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

:)) teşekkür ederim. hep beraber nakarat; amanın aman aman.. zamanın zaman zaman.. bizim tavan ne zaman, yalelelli.. hobaa, oturmaya mı geldik? :DD

1BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Seninki düştü de benimki düşmedi sanırım. Dedim ki ben kaneviçe gibi işledim sandığımın en dibine yerleştirdim. Bir de türkü hediye ettim sana. [Mendilimde gül oya, gülmedim doya doya].. Amin hep birlikte inşallah.. :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

ben de şimdi onu düşünüyordum, gitti mi cevabım acaba diye. arada kaybolmaya başladı yine bunlar :(

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Düştü mü yazım acaba :)

2BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

ben armudu dişlerim.. yalelel yalelel.. sapını gümüşlerim, yalelelli.. o bntas'ın ismini.. yalelel yalelel.. mendilime işlerim, yalelelli :D

günlükte bulut girişi engel (7,23).. sonra da günlük pivot (7,48).. sonra da ichonun kırmızı Japonu (7,70 - sen tanımazsın :DD)

trend desteği 6,5.. dikkatle idare etmeye çalışıcaz, ben tutuyorum. nasibimiz açık olsun.

1BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

@Hanım_Teyze. Bizimki gene bulutun altına saklandı sanırım :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

siz de var olun :)

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Var olasın ablam güzel düşüncelerin için. Baş tacısın

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Üst yorum @calculator bu çıkmamış galiba.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum