Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0755 18:56:24
EUR 34.7191 18:56:24
USD 32.2590 18:56:24
ALTIN ONS $2319.7150 18:56:24

Konu: Ons

2 gün önce attığım günlük grafiğin güncel hali. Kare içine aldığım mum formasyonu ne idi acaba? Sonraki mumlarıda takip etmek lazım ama normalde kırmızı olurlar demiştik indikatörleride işaret etmiştik. Direnç 2009 destek 1984-85 buranın Altın da devam etmesi ilk uğrama yeri 1960 bantı olur demiştik. Genel olarak bana göre olumsuz bir görüntü var diyede eklemiştik. Ara ara üstlere doğru hareketler olsada benim düşüncem aşırı gitmez indikatörler tepelerde diye çok defa belirttim. Tabi bu benim şahsi düşüncem teknik olarak görebildiklerim kim nasıl görür bilemem.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

deif ()

Kerim kabak gibi çıktın ortaya. Bu kadar kendini deşifre edeni hiç görmedim :)

_Nefer_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deif ()

Ne yaptın adama, senin dokunduğun fazla yaşamıyor @sedatt41

sedatt41 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Oo çok yakınmışız:)
O tarafa çok gelmem ama gelirsem sözüm olsun.

0BeğenmedimŞikayet

_Nefer_ ()

Sakarya kardeş hemen yanı başın :)

0BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Hangi ildeydin?

0BeğenmedimŞikayet

_Nefer_ ()

Yolun düşerse banada beklerim kardeş

0BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

İnşallah..

0BeğenmedimŞikayet

_Nefer_ ()

Yakın zamanda geçtim oradan ancak transit vakit olmadı bir sonraki sefere olur inşallah nasip bakalım.

0BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Orası sende:)

0BeğenmedimŞikayet

_Nefer_ ()

Hangisi için ? Şuanki için mi yoksa yeni açılacak olan için mi? :)

0BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Aynen, her zaman beklerim Kocaeli'ye kimin yolu düşerse.

0BeğenmedimŞikayet

_Nefer_ ()

Yolum düşerse uğrayacağım sana Kocaeli Kartepe idi sanırım.

0BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Hayırlısı olsun..

0BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Sağol Allah razı olsun.
Kısmet diyelim:)

0BeğenmedimŞikayet

_Nefer_ ()

Çıkacaktım da bi selam vereyim dedim :) hayırlı akşamlar sonra görüşürüz tekrar inşallah. Nick aynı olur mu bilmem ama. :)

0BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Abo yazdın da durduğun yerde durmuyorsun ki:)

0BeğenmedimŞikayet

_Nefer_ ()

Tamam oldu şimdi :)

0BeğenmedimŞikayet

_Nefer_ ()

Kalbimi kırıyorsun ama bak. Daha bugün yazdım sana. :)

0BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Pardon, çıkardım:)

0BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Çok şükür, senden naber.
ama çıkaramadım:)

0BeğenmedimŞikayet

_Nefer_ ()

Sedat ne haber nasıl gidiyor?

0BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Hoşgeldin, yine dayanamamış gelmişsin:)

__YATIRIMCI__ için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

__YATIRIMCI__ ()

@sedatt41 kardeş sana bu mumlardan bahsettiğim zamanı hatırlıyor musun? Ben mumlara çok bakmam beni cezbetmiyor demiştin bana. :) günlükteki bu mumlardan sonra gerileme başladı ve 1932-33 lere kadar geri çekildi fibo seviyesinden destek alıp tekrar 1993 lere attı. Gerileme olacak 2009 önemli direnç hattı diye çok defa not düşmüştüm hatırlatsan eğer. Ah gidi ah eski nick te iptal oldu yalan oldu. :(

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

@sedatt41 kardeşim işaret ettiğim mumlara bak ne yapıyor. Formasyonlarıda takip etmeni öneririm genelde bize çok şeyleri işaret ederler faydasını görürsün bence ama yinede sen bilirsin tabi.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum