Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 20:22:39
EUR 34.8458 20:22:39
USD 32.3583 20:22:39
ALTIN ONS $2297.4800 20:22:39

Grafiği gönderen: ntmen_×

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Aylar oldu o hesaplara bakmayalı.. valla.. hafta sonu şifreleri bulayım da bir bakınayım :)

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

He he dabi sen benim ruhsatı mi yakmak istiyon ; ) beamx e bak köşe oldum; ) grafik atmıştım sankim

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Egeen için tehdit etseydin iyiydi, hatta kafama ateşli si. lah dayasaydın, biraz daha fazla bırakırdım :(

Yine de şükür, genelde parçacı olmam ise yaradı, bir kısmını kurtardık:)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Hustadlar tehdit edilmez ne haddime ; ) egeen 10000 olur dediğimde iyi takip ettin ve meyvesini aldin plaketini hazırladım üstüne spek teyze mi yazdirsam ; ))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Tehdit mi ediyorsun sen beni? :(

İkisi de yok, haftaya bakayım bari :)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Sorsan aramadan söylerdim; ) crfsa nasıl gidiyo ; ) o değilde hubvc atak yapınca yada ekgyo ardından bakma da:))

2BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bunu arıyordum buldum, kaydettim, tekrar teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

06pecenekli ()

mia ve emkel icin.
ne dersinizz

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

eline sağlık, teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

İyi akşamlar
@Hanım_Teyze gübrf 212 den 370 lere çıkmış 333 aşağısı olmadıkça 500 hedefinde fena durmuyor sen seçtiysen zor düşer o ; )
Egegubre için 118 sınır hatti aşağısı olmadıkça 200 düz hesap
Ytd olarak
Stoplara dikkat )

nuhkaymakk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

nuhkaymakk ()

Çok teşekkür ederim bol bereketli kazançlar dilerim tekrar hocam ? ¦? iyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Tşk. ler sizede bol kazançlar olsun
Alfas 119 geçip artmazsa asagida 111 den inerse 98 ve 87 civarı inebilir
170 yapıp inişe geçmiş ve 4 h 121 ve 130 uzeri kalmazsa pek hoş durmuyor
Tekrar artmasi için 137 uzeri kalmasi lazımdı iniş hatti 108 aşağısı teyit alir yani 108 den artmazsa biraz ugrastirir

nuhkaymakk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

nuhkaymakk ()

Abim bol bereketli kazançların olsun inşallah ? alfas hakkında yorumunu çok merak ediyorum, acaba daha düşecek mi, şimdiden çok teşekkür ederim bol bereketli kazançlar dilerim ¦?

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Kolay gelsin bereketli kazançlar olsun

Ülker345 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Çok teşekkürler hocam.

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

gozde degerlendirebilirmisin
ustst
")

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Sasa 41.80 asagisi yaparsa 36 riski var 45.30uzeri kalırsa 48, 52 ve 58 e kadar artar şimdiki teknik görüntüsü bu şekilde

Ülker345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Hocam rica etsem sasa yorumu yapabilirmisiniz.

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Ne haber mirim

istifaediyorum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nuhkaymakk ()

Çok teşekkür ederim abim Allah razı olsun kolay gelsin bol bereketli kazançlar dilerim iyi geceler ?

0BeğenmedimŞikayet

istifaediyorum ()

Yarın borsa uçar bu dolar fiyatıyla kimse tutamaz

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Cimsa 37 ve 34 aşağısı olmadıkça 55 e kadar artabilir
Oyakc 64 aşağısı dikkatli oldukça inmedikce eski zirvesi 88 ve devami 120 ler olabilir orta vade 3 ay uzun vade 6 ile 1 sene dersek
Bol bereketli kazançlar

@nuhkaymakk

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum