Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 18:43:43
EUR 34.9839 18:43:43
USD 32.2051 18:43:43
ALTIN ONS $2414.8350 18:43:43

Grafiği gönderen: calculator

Anlık.

1. grafikteki oluşum çalışırsa şayet 2.grafikteki kanal tepesi hedefi olur.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

eyv ustadım ben senın elınden ısterım ksene breket

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sagri ()

Size katılıyorum daha öğreneceğim çok şey var sizlerden ve sizin gibi sayfada ismini sayamadığım birkaç kişiden…Hepiniz sağolun

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ablam astor pazartesi bilanço günü sence tavan yapar mı 2 3 gün daha ekranda anlık olamayacağım pazartesi sali sabah 8 akşam 8 çalışacağım ancak emir verebilirim seans başında pazartesi de tavan yaparsa maliyetime gelecek ancak ne dersin pazartesi tavana emir vereyim mı yoksa 151 yılın zirvesi kıracak mı salı çarşamba devam edecek mı izlemeye mı geceyim

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Abla :))) @ASRN candır.

sagri için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

melay ()

sağolun hayırlı akşamlar

1BeğenmedimŞikayet

sagri ()

:))Abla diyelim . Öyle demeyin @ASRN bey in dediği gibi elinde hisse olmadan bizlerle bilgi paylaşmanız çok değerli herşey gönlünüzce olsun iyi tatiller

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam ben hemen şirinler bulayım manken gibi gibi:)) yeter ki gelsin bizim oğlan:))

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Abla nice kayalar çıktı ama her defasında bir Ferhat çıkıp o kayaları tuzla buz etti. Ferhat'ımızı bekliyoruz.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

7742 de kaya var geçemiyor 2 gündür ordan dönüyor napsak devam eder mı ki ablam pazartesi yukari

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Estağfirullah abi, ne hakkı? İnşallah herkesin cüzdanı yeşillenir.

sagri için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Pamel 159 astor 138 maliyet

0BeğenmedimŞikayet

sagri ()

Hakkınızı helal edin paylaşımlarınız için teşekkürler…

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Enerciii lazım. Endeksin enercisi kesilmesin.
Playa da kıyak geçelim ona da ikram edelim.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Olur edelim perdeyi açsın da camdan uzatayim:)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Kim bilir dumanlı nasıl sorular sorun. Kesin onun da benim gibi beyni yanmıştır abla.
Turşu ikram edelim. @Dumanlii_06

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Dumanliya selam söyle engeli kaldırmazsa ona turşu yok:))

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Estağfirullah üstadım, Benim pirim sensin.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Abla salla kapanışı o gelirde
Mahretli ellerinden şifa niyetine herkes şalgam ve turşu suyu bekliyor. İçimiz zaten yandı biraz da turşu yaksın
Haksız mıyım @Hiç_Kimse_06 hocam

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yarın inşaallah hocam:)

8BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Üstadım en ufak bir detayı dahi atlamadan ne olursa ne olacağını tüm oluşum ları bıkmadan usanmadan ve bunları yaparken elinizde hisse olmadan yapabilmek babayiğitliktir ben canı gönülden teşekkür ediyorum varolun sağolun hep bizimle olun

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

7606 üstü kapanış mı lazim

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

@Selda09 sayfanın şalgam suları ve turşuları nerede kaldı?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum