Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0877 00:58:56
EUR 35.0820 00:58:56
USD 32.2220 00:58:56
ALTIN ONS $2414.5450 00:58:56

Grafiği gönderen: _börteçine_

1725, 1738,1750 sırası ile gelebılecek rakamlar görünüyor, dolar bazlı zırve yenıleyen bır gram var, onsun desteğini alamayan Altın fedın faiz kararlarında yapacağı değişiklikleri bekliyor bence. Ytd ytd ytd

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

IsfehanLi ()

Nerdesin kardesim sen yoksun bak gram cikiyor

icardi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deif ()

Rikardo en son bunu yazdı. 6 gün önce hiç buralardan çıkmayan ricardo ogün bugündür kayıp. Hokus pokus oldu :))

0BeğenmedimŞikayet

Vurkaçma ()

Aynen kardeşim . Her yerde aynı hikayeyi anlatıyor. :)

Yusufkenan_61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vurkaçma ()

Bir garip adam. :)

deif için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusufkenan_61 ()

Gördüm onu, ben düşecek demiştim diyordu müridlerine :))

Vurkaçma için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

deif ()

O kim abim :))

1BeğenmedimŞikayet

Vurkaçma ()

Bu gün çelik çomağı borsa sayfasında yakaladım. bastım engeli. :) orayı da karıştıracak her halde. :)

1BeğenmedimŞikayet

deif ()

Hiç sıkıtı yok abim, ordaki kardeşlerimizin dertleri ile dertlenmenin ızdırabı acısını yaşıyorum ben. Rabbim onlara yar olsun yardım eylesin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

deif ()

Aynen öyle taner abim. Rabbim ordaki kardeşlerimizi Hz İbrahimi ateşten, Hz Yusufu kuyudan kurtardığı gibi kurtarsın inşallah. Zalimleride El Kahhar ismi azam hürmetiyle kahru perişan eylesin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Vurkaçma ()

diskli like vermişler hallettim kardeş.

1BeğenmedimŞikayet

Vurkaçma ()

Herkes sınavını veriyor kardeş.

1BeğenmedimŞikayet

Expert_VİZÖR_ ()

Amin evet inşAllah

0BeğenmedimŞikayet

deif ()

Cenab- ı Allah böyle bir pozisyonu nasip etmesin, hiç bir meta hiç bir mal insandan daha kıymetli değildir olamazda. Gönlümüz bir an önce ölümlerin son bulması ve bu savvsişn bitmesi.

Hasan7613 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasan7613 ()

Hafta sonu ortalık karışacak vaziyet alın

0BeğenmedimŞikayet

deif ()

Kara harekatını satın aldı gibi sanki. Fiili olur, 3 ülkeler dahil olursa, 1 rakamlara veda uzun soluklu 2 binlere devam eder.

Hasan7613 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Hasan7613 ()

Önceki durumlara göre Altın bir sınıra yaklaştımı tamamlıyor.1800 e yaklaştı 1800 ü tamamlamazsa olmaz.

1BeğenmedimŞikayet

deif ()

O sondakide yeşil oldu rico, sonrakinin sonrasıda...
sonrasıda...
sonrasıda...

Sen bu cümleyi kurduktan sonra mumlar hep yeşil oldu. Senin pembe yalanların gibi olmadı. Şimdi ne olacak söyle çabuk, yine kimin ocağına inci ağacı dkecksin, yine kimin canını yakacak, yine hangi garibanı kandıracaksın rikardo.

0BeğenmedimŞikayet

_börteçine_ ()

Ma cross olmuşken bu ne kadar mümkün dediğin.

1BeğenmedimŞikayet

deif ()

Doğru (bana göre), değerli ve tutarlı bir analiz yaptığın için teşekkür ediyorum. Allah razı olsun güzel dost. Kazançların bereketli olsun inşallah :)

_börteçine_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_börteçine_ ()

Alt kanalın orta noktasına kadar düşüş sergıler dıye belirtmişim dostum :) 1680 diye... :) ytd , 1938 geçemeyen ons 1908 değerse yukseliş beklerim yoksa yatay seyre devam , 1908 Altın da ise hedef 1882,1860 , sevgiler, saygılar. Ytd.

2BeğenmedimŞikayet

_börteçine_ ()

Ve aleykümselam saygı ve sevgıler ile, Tutacak mı dıye bırsey yok maalesef dostum, bu yorumlar grafıklerın verdıgı ön bilgiler bızım için, pıyasa her zaman nereye gıder bılemeyız, büyük pıyasa kurucuları ve onsun evrensel bır değişkenliğe sahıp olduğundan dolayı yorum yapmak mantıklı değil, ama grafikler az da olsa gıdışat hakkında bılgı verıyor. İzlerken zamanlarda göreceğiz. Gram tl olarak artık ons bazlı bır artış yada azalıl beklentım var. 1908,1910 dünde yazdım güzel destek, üstte de hep demişimdir 1938 geçmeli, Yoksa yatay seyır devam eder. 1908 alrında kalan ons 1810 lara kadar düşüş gösterir kademeli olarak, üste de 1938 asan ons 1974 hedef dahilinde, kesın artacagını yada dusecegını bılsek herseyımi satar yatırım yapardım ama gel gör ki bunu kımse bilemiyor, herkesın dedıgı rakam er yada geç gelir, Altın bu düşer de geri de çıkar. Şu pıyasada bana en mantıklı gelen parçalı alımdır. Ytd. Bana göre altın, onstan çok dolar bazlı ayakta duruyor suan. Doların salması ile gramda tl olarak yıne 1680 ler gelemeyecek rakam değil tabıkıde. Ve yatırım tavsiyesi değildir dıyerek bol kazançlar dıleyelım. :)))

1BeğenmedimŞikayet

icardi ()

@_börteçine_ O sondaki yeşil yok mu kırmızıya dönmeli bana göre.

1BeğenmedimŞikayet

deif ()

Selamun Aleyküm börte dostum. Günün hayırlı ve bereketli olsun. Hiç ıskalamadın şimdiye kadar, bakalım buda tutacakmı:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum