Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 19:40:50
EUR 34.7334 19:40:50
USD 32.3625 19:40:50
ALTIN ONS $2302.2300 19:40:50

Konu: endeks gunluk M beklentisi

endeks 7988 altina kapar devaminda son dibi 7678 durduramazsa M formasyonu ile o cilgin rakamim olan 6400 iptal olmustu yeni hedefi 6886 hedef olur ki zaten 6856da bir gap boslugumuzda var bu da kenarda dursun

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

ttrak 1040 ve 1002den azalttim kar kaldi icerde 900 kirmazsa beklerim asagida 829 bi parca daha asagida gelir gelmez bilmem 765 yuklenirim yada kirilim gelirse daha erken benim icin tuprs 175 hedefi gelmeden dondu 172den kar aldim bugun bende dusundum 159 altina 154 dedi 149 vermediler kanal orta bandinda kaldi asagida 149 var gelmezse haftaya bende bakicam bi caresine ama 150de affetmem bugunde az biraz alinabilirdi belki ama ben retesti beklemeyi sectim kismet artik

Ü_han için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Trakt yeni topluyrm, Tüpraş var bugün azıcık daha aldm

Kupa_Beyi42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

en anasi tuprs ardina ismen ve froto/ttrak en eskiler diyim tuprs bende bedava digerlerini bi tur %50 daha dondurebilirsem onlarda oyle olcak insaallah

0BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Hocam ana kağıtlarınız nedir yazmanız mümkün mü

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

: )) benim palayla malayla isim olmaz kurallara uyarim bana yeter birazcikta icgudu diyelim bu hafta bofayla digerlerini takip ettim digerleri satti bofa aldi bofa atti digerleri grubu aldi bu hafta bofayi taklit ettim desem yeridir : ) pala bilmiyo ki gizli takipcisiym : ) yinede hersey gonlunuzce olsun keske yanilayim hocam ben yukardan da alirim sikinti yok yan kagit yine biraz fazlalasti azaltmam lazim firsat kolluyorum o yuzden dususe yakalanmadan onlari cikip makul yerlerden ana kagitlara bi miktar daha gecmek istiyorum gonul dussun istiyo ama kimseyi yaniltmamak adina her senayoyu yazip ciziyorum kritik degerlere gore herkes bir strateji uetir sanirim o kadarini yapabiliriz zannediyorum yoksa hep dusen bi piyasa olmadigi gibi hep yukselen bi piyasada olmaz bu isin guzel yani dogru yerden dogru zamanda kar alip dogru yerden yerine koyabilmekte bence

0BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Estağfurullah hocam o palanın gıcıklığı, aralıktan sonra kendisi ile hiç iyi anılarımız olmadı kendisini en iyi tanıyanlardan birisi benim:)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

hic sorun degil hocam ben de gicik bi adamim zaten keske yukari surse ben malsiz duramam zaten ha naktim biraz fazlaydi 7872 tekrar yukari kirilinca alimlarim oldu piyasa iki yonlu 3 senaryo bahsettim sabah ki 2 rakam verdim pozisyon almak icin 8188 ve 8288 yukari kirilirsa bu kez digerleri cop olur W calisir dedim ama dimi : ) hee simdi noldu o zaman bu gicik pala haftaya asagimi verecek yani cunku 4saatlik ve gunlukte fincan kulp yaptik ama 8403 gecilmeli once tabi

0BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Mrbhocm sen ne zaman 7900 lerden bahsetsn Pala'nın gcığı var galiba seni duyuyor endeksi yukarı çekiyr :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum