Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 21:29:10
EUR 37.6173 21:29:10
USD 34.2604 21:29:10
ALTIN ONS $2653.7800 21:29:10

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Haftalık trende dokunursa 22.47 usd bu hafta gelebilir. Bu trende çok dokunmasi iyi değil. Ema100 haftalikta 22.84 usd gibi. Gündüz paylaştık oradan bir tepki aldı ama yetersiz. Güç kaybı devam ediyor. Günlükte al bölgesinden çıkmaz umarım. Yoksa güç kaybı devam alt kademelerde sürünmeye devam. Geçen hafta 24 usd bu hafta da iyi bir yükseliş bekliyorduk. Olmadı maalesef. Gitti 23.66 fiboyu geçemedi. Satıcılar oradan bastılar yine. 26.135 usdden itibaren tepeler düşüyor. Güç kaybı orada da devam ediyor. 24.43 usd en azından bekliyordum. Henüz gelmedi. Rasyo 83 değerinin sınırında hatta biraz Altın da. Fena değil aslında. Bu sebepledir ki altin ons bir önceki dibe dokunduğu halde gümüş hala buralarda. Ve bu sebepledir ki altin ons hala 1900 usd psikolojik seviyeyi kırmadı. Gumuste kirilim olduğu an altin onstan da 1900 usd asagisi gelir. En son 27.12 lerden dolar almıştım. %80 dolar %15 TL %5 gumusteyim. Sabah 22.94 gibi alıp gün içindeki yükselişte satmistim aldigimi ufak olsa da kâr ile. Yeni alım yapmadım. Günlükte indikator dip yapmak istemezse döner çünkü kisada dediğim gibi diplerdeyiz. Ancak alımlar cılız. Dün saticili bekliyordum. Bugün de bir ihtimal. Fakat böyle giderse yarın da negatif olabilir.

Yorumlar (6)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Sağolasın hocam

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Teşekkürler. O yüzden diyoruz indikatorlere her daim güven olmaz. Bazen güzel çalışır. Tam alınacak yeri gösterir. Bazen de günlükte tepeye gideriz belki derken güç toplayamadigindan tepeye gidemeden yarı yoldan döner. Yoksa geçen haftaki hareketin normalde devamı lazım gelirdi dünkü satışı da atlattıktan sonra.

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Emeğinize sağlık hocam. ilk beğeni benden gelsin, bende gram ons paylaşım yaptım. Gumuse eş değer veriler var. Normal şartlarda tepki ile yükseliş başlama aşaması az kaldı . Nasip ne olacak görelim.

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Ons altın için herkes aynı düşüncede 1900 destek olur İnşallah bakalım belki İslam Memiş haklı çıkar ons gümüşte 22,80 desteği çalışıyor altını beklemiyorum diyor

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Bu sefer yukarı gidecek yolda daha fazla rampa var açıkçası. Daralan üçgenin sonlarına yaklaştıkça durum sıkıcı. Rasyo ile onslar ayakta. Gümüş bir bıraksa rasyo fırlasa Altın da 1900 usd aşağısında yerler gelir. İlave yapacağım moda gelemedim hala.

glbalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Emeğime sağlık gerçekten 22,84 kırılırsa 24,47 bekleriz ama hacim artarsa 23,66 lara gidebiliriz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum