Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 00:53:08
EUR 37.6173 00:53:08
USD 34.2604 00:53:08
ALTIN ONS $2653.7800 00:53:08

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Kisada bir dusus gelmemesi tıbba hakaret:) 23.55 usd nin bir Altın a gelse güzel alım verecekte yok işte.

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

yani gram bazında da kritik rakam 19,50 - 21,50 bant aralığına sıkıştırdılar gümüşü olacak iş mi dolar ın hareketi de sınırlı 21 üzerine yerleştiğini görsek önü açılacak İnşallah

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Gümüş momentumu yakalamış bana göre. Arada panik satışları deneseler de buradan 1-1.5 usd ye yukarıya gitmesi yönünde beklentim devam ediyor.

glbalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Bu saatten sonra hedef gelene kadar geri çekilmelerde fırsat görür toplar beklerim.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Ptesi kırmızı bir mum gelebilir. Ne kadar hacimli satış olur bilemem. 1s indikator dibe ulaşmak üzere olsa da 4s grafikte gösterge düşüşün daha başlarında. Hacimli ve tabi bir onceki dibi kirmadikca ptesi saticili geçerse 4s indikator de dip yapmis olur. Sonra yine dunkune benzer bir çıkış gelir bana göre. Salı veya çarşamba gibi. 1 gün daha düşüş gelmeli sadece. Bu aralar göstergeler temiz calisiyor tek sıkıntı onsun değeriyle anlik oynuyorlar. Dünkü 22.79 usd ye düşüş olduğu gibi. Bir 15-20 cent fazla düşürdüler dün.

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Şu saate kadar 23,50 nin Altın a inemeyen bir gümüş var pazartesi de bu seviyenin altında açılış yapmazsa 23,30 değilde 23,80 denemesi de gelebilir ben 23,50 yi takip ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Bugün 24 usd sonra 23.5 usd civarı bir değer bekliyordum. Olmadı. 23.77 geldi. Yüksek ihtimal gelecek ptesi ile piyasa yine saticili başlar. Ancak salı veya çarşambaya kısmi düşüş biter. Bu kez 24 usdyi dener. Gelirse 22.79 usdnin aşağısına sarkmadikca 23.33 ve alt değerlerden bu kez daha yüksek miktarda gümüş alıp satış yerini beklemeyi düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

23.70 üstü satana kar yazar başkada çok hareket olmadı bugün

Vagabondboy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Kaçtan sattın zirvede satabildin mi

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Al sat yapmadan duramıyorsun

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Gümüş ün oyalaması da bezdirir adamı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum