Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0875 10:32:39
EUR 35.0514 10:32:39
USD 32.2096 10:32:39
ALTIN ONS $2438.8850 10:32:39

Konu: algyoangendevaeggub.. bir ki deneme..

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

direklerde düzeltme olmamış olacak
bayrak ve flamalar bir devam formasyonu ve kısa peryt. oluşur günlük ve haftalıklardaki pek makul değildir
flamada önce bir sert yükseliş sonrasında fiyatların üçgen şeklinde konsd. ve devam formasyonu olduğu için piyasa yönünde devamı beklenir
flama da benzer dir sadece konsd. yapısı üçgen şeklinde değil bayraktaki gibi bu yatayda olabilir aşağı eğimlide
formasyon işlem hacmi desteğinede bakarız gibi biraz kriterler var

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Bunlarin yanina megap da ekliyorum gosterdi kendini

Hasrüs için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Trilc, rtalb ve kmpur tam soyledigimiz gibi ne rksik3 ne fazla masallah:)

1BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Teşekkürler hayırlı geceler Allah'a emanet olun

6BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Geceyi o zaman guzel tahminlerle kapatalim. Yarin kmpur, rtalb ve trilc den tavan bekliyorum bunu yazalim kenara bunlar portfoyumuzde mevcut. Yeni gozume takilan akyho ve edata var bunlarin kanal bazli onleri acik incelemenizi tavsiye ederim. Hayirli bereketli bir gece ve akabinde guzel bir borsa acilis gunu dilerim. Saygilar @Hanım_Teyze

1BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Guzel duruyor rsi dusuk, ema200 ortalamasina yakin dolar bazli da trend desteginde takip ister

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Egepo nasil saglik sektorunden cok zamandir aldigim yok gecen sene guzel ekmek yemistik ustad sayesinde

0BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Teyzem hayırlı geceler bulursan haber verir misin bu kardeşine de

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Biraz riskli. bir kagit ama. merak kalmasin parca denenebilir :)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

bu gece özellikle oturup çalıştım, yarın, bu gece oturup çalışmışlığımın yerine fazlaca halhal yapmam gerekecek, bir siparişim var onun zamanından çaldım :) gözüme takılan kağıtlar oldu ama detaylı bakamadım.

1BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Benim. bugun hic vaktim olmadi ancak gece yatmadan bakabiliyorum biraz

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Bereketli olur insallah brsn da ort. Yukseltmisiz hocam hayirlisi olsun insallah benim 258 bolca var alamiyorum daha bir hedef koydum o kara ulasinca vedalasacam cok tedirgin ediyor bir dost hedefinin 3000 oldugunu soylesede

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

iyiyim teşekkür ederim. ben almış başını giden kağıtları yorumlayamıyorum ama akcns günlük icho grafiği olumlu görünüyor. brsan a bugün ilave yaptım, ortalaması 656 oldu.

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam bana tercuman okdunuz benim usd ler de oylece bekliyor asrn hocam dokunma onlara dedi diye ellemiyorum yoksa coktan biste tasimistim

2BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

üçünden de aldım, bist tarafında nakitim azaldı, bu akşam boğa flaması hazırlığı yapan kağıt bulucam da bulucam diye kendimi paralarken yolda gözüme çarpan kağıtlar oldu, biraz usd bozup bist hesabıma yüklesem mi diye düşündüm ama kendimi tutmaya çalışıcam şimdilik :)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam birde cokca 2.18 lerden alip 19 larda vedalastistigim pekgyo hala guclu al da duruyor ne dersiniz

4BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Tera, isdmr, . conse aldiniz degilmi değerleri yaZmistm olumsuz bir durum yok hedeflere gelmesi orta vade ve üstüdür terada. daha uzun dusunun yalniz onun hedefi baska duruyor

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

@Hasrüs sayin hocam dun verdiklerinizi alip koydum bir kenara ne kadar sure bekliyelim

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Bence 1 nci olmus hocam ama ustad iyisini bilir nasilsiniz afiyettesiniz insallah sabah acilista akcns ye abandim masallah diyelim insallah devam eder brsn da toparlaniyor sanki tukas mehter bilirsin teyzem

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

hacimden anlamam, ben kafayı boğa flaması hazırlığı yapan bir iki kağıt bulabilmeye taktım. ve o kadar bakıp 4 tane çıkardıktan sonra, 1 tanesini bile tutturamamış olabilirim :(

aslında @ASRN hocam; forte'de de olabilir gibi geldi. ama o yeni arz olduğu için eklemedim.

architect için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

architect ()

Elinize sağlık hocam... hacim onayı ile desteklenmeli gibi okumuştum bir yerde, belki onay için kullanılabilir..

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

üst yorum @ASRN hocam..4 taneden biri bile tutmazsa bırakayım bu işi bari.. hiç biri mi gol değil ? :'(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum