Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0718 04:19:27
EUR 34.8924 04:19:27
USD 32.5312 04:19:27
ALTIN ONS $2325.5300 04:19:27

Grafiği gönderen: Arkeolog06

Assolist yine sahnede. DXY 105. Kral benim demeye başladı yine.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Byvasi_Sarin ()

Gümüşte 23.20'nin üzerine atamadık ancak 23 üzerinde göstergeler zayıf bir "al sinyali" vermeye başladı.
@Byvasi_Sarin

Byvasi_Sarin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Byvasi_Sarin ()

Cuma günü aşağıdaki msjda "ilk geri dönüş sinyalleri gelmeye başladı" demiştim. Bugünü 23.20 üzerinde kapatabilirsek, yükseliş yönünde ilk ciddi al sinyali gelmiş olacak. Gerçekleşirse, 23.60 direnç bölgesine doğru yol alacağız. 23.20 ile 22.80 arasında hareket etmesi durumunda ise görüntü nötür. Yani belirsiz. Bol kazançlar.
@Byvasi_Sarin

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Herkeste garip bir acelecilik var. Hemen torbayı doldurma telaşı hata yaptırıyor. DXY 105 civarında sağlam duruyor. Rasyo 83.81. Hedef 85 gibi görünüyor. Bazen izlemek bile kazandırır. Öğlen de söyledim hacim düşük. Katalizör işlevi görecek bir haber akışı lazım onsların hareketi için.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Gümüşü iyi yerden alıp fazla beklentiye girmeden satarsan iyi büyük hedeflere girersen hüsran kaç kere yaşadık yaşıyoruz

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Fiziki en güzeli ben hiç dokunmuyorum onlara gümüş almak artık mantığıma aykırı hedefim gelip çıkarsam bir daha da almam ne bu bezdirdi

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Doğrumu yaptım bilmiyorum ben zaten fiziki Altın dayım gümüşte küçük meblağ ile alışkanlıktan oda yoruyor insanı

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Bu aralar Altın a sardım yatırım altına yönelik gümüşü sileceğim

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

@Dzn_ Sen hiç satmıyormusum ben satıyorum bu sefer biraz erken başladım almaya ama olsun

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

@Zeyce61 abla kıskaca aldılar bizi bağladılar inşallah bir çıkış fırsatı bulur çeker gideriz

1BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Eylül haftası düşüşlerini asla unutmam yine aynısını yaparlarmı yoksa düzeltme olarak kalırmı diye merak ediyorum, yaşayarak tecrübe edilecek yine bakalım.

Arkeolog06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

105.87'de Fibo desteği var. Bu seviyeye bir hareket beklentim dahilinde kardeşim. Buradan düzeltmeye girerse emtiaların üzerindeki baskı kalkar. Hacim de düşük zaten. Yine dar bant aralığına sıkıştırdılar gümüş onsu. Haftaya önemli veriler var. Her iki yönde de katalizör işlevi görebilir.

2BeğenmedimŞikayet

Byvasi_Sarin ()

4 saatlik grafiklerde, güvenirlik oranı düşük olmakla birlikte, ilk geri dönüş sinyalleri gelmeye başladı. Bu dönüş sinyali onslarda da var. Ancak bunun küçük bir düzeltmeyi mi yoksa düşüşün sona erdiğini mi gösterdiğini şuan bilmiyoruz. Bilginiz olsun.
@Byvasi_Sarin

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

:) Biraz daha gideri var yukarı. Sonrası bir düzeltme gelir, rahatlatır piyasayı. Döngü işte Zeyce. Tahterevalli gibi, sırayla. :)

1BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

106 ya gitmeden boynu kırılır inşallah :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum