Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 08:27:14
EUR 34.7896 08:27:14
USD 32.3955 08:27:14
ALTIN ONS $2306.8950 08:27:14

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Bir önceki tepeyi gecmeye 27 cent kaldı. O zaman 26.135 usd den itibaren düşen tepe görünümü bozulacak. 0.8023 gibi bir parça daha çıkış yaptım. Son hamle kaldı. Burada bırakırsa düşen tepe devam eder. Ama giderse bizim önceki satislar nerdeyse belki 1 usd alttan yapılmış olacak :)

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Cecen_ ()

Nkolay dostum

rem_33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

rem_33 ()

Slm. Hangi banka ile ilem yapiyorsun

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

0.8033 0.8011 satışları ile gümüş kalmadı elimde. 25.26 usd yapamadı 25 usdye kadar gitti şimdilik. 24.61 usdnin aşağısına cekilmedikce 25.26 usdyi aşması ihtimali var tabi 25 usdde tepe yapmamissa. dolar ve TL var emtia yok şu an elimde.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Fx üzerinde parite çok farkli yüksek uygulamanin yatırımlar bölümünde düşük

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Sizde gümüş kaldımı hocam

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Yok malum bankada parite hep aynı. Sadece dolar ve gümüş TL ile alımlarda makasi yüksek tutuyorlar özellikle kurlar stabil olana kadar.

İKİZLER58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Suanda tatil olmasi nedeniyle parite de etkiliyor mu tl gibi

0BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Gümüş düştüğü için zarar olmazdi dolar i biraz asagi basar gibi yapip yukari attilar

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Evet dün 24.76 usd lerde bir miktar çıkmıştım bugün 24.54 geldi.24.66 aşağısında gram artıyordu. 24.61 usdde kalabilirmi diye baktım. Bir de buralar alım için riskli dediğim gibi. 0.8 satış hedefim vardı fazlası da geldi. 24.54 usdden alsam 24.64 üzeri kâr yazardı. 35 cent kâr alırdık. O riski almak istemedim açıkçası. Öncekilerle o kârı alıyorum.

İKİZLER58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Dun ciktiklarinizi sabah dolar la almış olsaydınız çok kazandırmıştı sabah gümüş düşüktü

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum