Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 13:14:15
EUR 34.7871 13:14:15
USD 32.2920 13:14:15
ALTIN ONS $2320.6750 13:14:15

Konu: ispata gerek yok no problems :)

Bencede bosuna kosmayin :))

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Sen korkudan gelemeyip buralari cevrim disi takip ederken burasi hala devam ediyordu kendini fasulyeden nimet sayip ta bosuna gider yapma ve ayrica buralar senin gibileri cok gordu dusunce kacan cikinca ortya cikanlari bu sayfadakiler gayet iyi biliyor muduurr:)

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

efet dostummm###huzurlaaa; )))

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Surlari yiktin gectin be mudur :)

gazi45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Bir depar daha yakisir mi btc ye yakisir

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kardesim bu cikis zati bekleniyordu simdi dibi bir kasik atalim ondan sonra ins donus yok taki 38k gorunceye kadar

DELTA_FORCE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DELTA_FORCE ()

Hadi bakalım ağzın bal yesin üstadım

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

28585 guzel bir rakam btc ye yakisir bence ytdli

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

ne yazikki dostum###keyf ola herkese bundan böyleee... ###

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Fikirler onemli dostum ancak fikir diye artisi eksisi olmayani da surekli soylemek kimseye yarar saglamadigi gibide ustune zarara yol aciyor malesef

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kardesim buranin dibi en kotu seneryo 23960 en iyi seneryo 24750 dir buradan yola cikip 37k yol alir ytdli

0BeğenmedimŞikayet

DELTA_FORCE ()

İçime bir kurt düştü grafiğe baktım tam yükseleni retest etmiş gibi duruyor umarım yükselişin devamı gelir üstadım

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

bu aradaaa soylimmm###yazayim... gap boslugu var grafikte acikta kalannn... gelecekkk ama zamani varrr... o rakamdaaa...13666###amma kis ve soguklardaaa###

IsfehanLi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

herkese hayirlisi dostum... sadece fikirlerimiz ve inancimiz varrr... arada, ekrana bakip mum destek direnc gonderisi... kimse muneccim degil burda... sadece fikirlerrr ve sabrrr... ###

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Aynen dostum sana sonuna kadar katiliyorum degerlendirenlere hayirli olsun ins

1BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

yazdik dostummm###bu gercekk.. hep dedimm... bu aralarrr en dip 25500##saglam destek...25700.900 tuttu salmadi destek... hedefim bellidir... ilk etap 31468... zordur o direnc... sonra 32168 viyana surlari... aşacagimiza inaniyorum... gönulden...13,15,17... yazilan dan sıkıldim... ondan az ve öz yaziyorum... saygilar bizden... huzur ola...

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Yok be davayla herhangi bir baglantisi yok gunlerdir @gazi45 dostum bagiriyor 27k lar diye hadi btc davayla oldu onsa ne oldu vurdu bir anda 1935 e yapmasi gerekeni yapiyor bu arada 17k cilar 22 k cilar gecmls olsun bir baska seneye alirsiniz artik bu 27k hayalleri yikan bir rakamdir bunu bilin istedim:))

0BeğenmedimŞikayet

DELTA_FORCE ()

Hay ne bitmez dava bu dadaşım

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DELTA_FORCE ()

Aynen öyle uyuttu herkesi vurdu kırbacı misali

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

:)yani yeterki bir kalkmaya gorsun

0BeğenmedimŞikayet

DELTA_FORCE ()

Harika bir tespit olmuş üstadım

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Gunun ozeti :))

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

:)yarin bir ufaktan depar atmaya baslar

Mehmedi_Anka için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mehmedi_Anka ()

:) hahahaa, bir de otururken değil de ters istikamete koşarken ani dönüş yapıp finish istikametine koşarken yakalayabilirsek tadından yenmez valla hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum