Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0885 11:27:52
EUR 35.0865 11:27:52
USD 32.2098 11:27:52
ALTIN ONS $2386.3700 11:27:52

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Haftalık grafik 17.55 itibariyle yükselen kanalda devam ediyor. Şahsen 21.8-21.9 gibi kanal dibini test edip oralardan 20 usd civarina kadar düşüş bekliyordum pas geçti. Dip değerini korudu. Ancak henüz tepelerde aynı gücü korumuş diyemem. Birkaç kez kanal tepesine dokunsa bile teyit alamayıp sert düşüşler geldi. O tarafta bir zayıflık devam ediyor. Dususun tepkisindeyiz 24.61 usd asilirsa tepki olarak kalmaz. Bu yükselişin maksimum geleceği yer şimdilik oralar. Dün 23.4-23.5 arasi satış beklentim vardı. Bir ihtimal 23 usd gelir diye 23.44 usdde sattım. 23.21 geldi. Oradan aldım tekrar sattığımı. Dusus devam etmediğinden. Bugün de 23.74-23.8 arasi bir satış bekliyordum. Bir miktar satış geldi. 23.76 usdde bir parça daha sattım. 23.38 gelir diye bekliyorum. Gelmez ise alım yapmayacağım.

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Cecen_ ()

Hayırlısı olsun kismette yokmuş demek ki

Sümeyra_81 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sümeyra_81 ()

Teşekkürler. Arbitrajdan girince uygunmus

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sümeyra_81 ()

Evet o sekilde girince uygunaymis. Daha once sorsaymisim. 22.7 deydi o zaman. alacaktim cok yuksek olunca almamistim

Cecen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Yok belli meblağ olması gerekmiyor. İlk gectigim zamanlarda deneme amaçlı az bir miktar parayla giriş yapmıştım o zaman da ayniydi. Şimdi o paranın 10 katını geçtim nerdeyse hala makas aynı. Arbitraj kısmında yapın.

0BeğenmedimŞikayet

Cecen_ ()

İslemler, yatirimlar, döviz işlemleri, abritaj a girin 10 cent

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Aktif bank. parite için pek banka kalmadı zaten.

Murathan_34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sümeyra_81 ()

Malum bankayı denemek için bende hesap açtım ama bende 10 cent değil. Belli bir meblağ olması mı gerekiyor acaba. Bilginiz var mı bu konuda

0BeğenmedimŞikayet

Murathan_34 ()

Hocam hangi banka

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Oluyor mevcut bankada 10 cent fark bile yeterli. Büyük meblağlar ile işlem yapan için o 38 centlik hareketten kalan 28 cent kâr iyi sayılır.

Murathan_34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murathan_34 ()

Hocam 23.76 sat 23.38 al yaptığınız zaman kar bırakmış oluyormu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum