Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1108 12:24:29
EUR 38.0151 12:24:29
USD 34.1998 12:24:29
ALTIN ONS $2647.7900 12:24:29

Konu: BIST (18.08.2023)

#Borsaİstanbul
Şuan #xu100 için en önemli destek 7446(277$) desteğimiz...

263-270$ a (7127-7317) kadar test etme ihtimali de var!
Not:288.35$(7815.89) e dokunursa düzeltme biter diye tahmin ediyorum

Herkese hayırlı hafta sonları diliyorum

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Anladım yön yukarı da kırmızı ortalık kırmızı nereye dokunursa yön aşağı evrilir onu bulamadım bir de elimdeki yeni aldığım hisseler yön aşağı mı anlayamadim astor euro power düşecek gibi duruyor kopol 67.58 kıramadı oncosem beyaz pltur selva enkai aldım onlarda da var zararar çoğunda

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

aslında endeks hakkında yazdıklarıma dönüp baksanız gayet net yazdığımı göreceksiniz:)

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

hani dokunmuştuş ya bir yere! yön yukarı oluyordu:))

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam hani sizin destek direnç durumları var ya ondan sordum teşekkürler oncosem selva pltur beyaz ne bulduysam aldım

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

anlık hiç kimese ama hiç kimse bilemez:))

benim gördüğüm kadarıyla şimdilik öyle bir durum yok...

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam yeni mal aldım bugün endekse bakarsak stop olunmalı mı şimdi hemen

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Size en son şunu söyleyebilirim madem garantici olmak istiyorsunuz hergün stoplu gidin, stop koymayı bilmiyorsanız bununla ilgili yotube da bilgilendirme videoları var! şimdi örnek olarak ben vakıfbank ta stop nasıl olunur paylaşacağım

Hayırlı günler güzel kazançlar diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Pltur ekim satarım bilançoda yaz bitiyor düşer son Çeyrek te sanki

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Pltur ekimde bilançoda satmak üzere 3k alayım ama ne zaman 100k gelirse 25k ondan almak ıstiyorum ancak en iyi al fiyatı ne olur bilmiyorum astor eklemev arzlardaki enerjiler az ekleme pltur desa beyaz thy yeterli mı alım yerleri endeks düşerse sağlam verir yüklü 125k korkuyorum ister istemez thy ağustos tepe yaptı düştü geçen yıl şimdi de aynısı olursa işime yaramaz sanki yıl sonu dip olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Sosyal medya yok bende mail ve burası iş ev :(

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Arzları satmayı düşünmüyorum ofisyem izenr tatene ve enerya

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam ne alınır bilsem alicam zamanını ve ne alacağımı bilmiyorum ve bu son şansım yıl sonu evden çıkmam lazım kira ve satacağım ev 1500 civarı elde 125 var sözünde durursa da arkadaşta anlık 125 var 1800 ev satılsa alsam 1 1 alırım ama almışken 2 1 almak ıstiyorum ve yıl sonuna kadar vaktim var

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Sabır varsa iki üç sağlam hisse seçerseniz olabilir! direk söyleyemem arada yazdıklarından seçersiniz...
Sosyal medyada tek paylaşımda 10 dan fazla hisse paylaştım takipçim yatay olanı seçmiş! o yüzden sorumluktan ziyade yatırımcıların çoğunda yürüyen hisse varken, yatay hissede bekleme psikolojisi zor geliyor

O yüzden hisse tavsiye sormazsanız iyi olur...

Tecrübeyle sabit; Boğada alyat yapan yatırımcı, alsat yapan yatırımcıdan daha fazla kazanır ama bunun için sabır gerekiyor...
Ama tabi hedefi gelen hisseden kâr realize edilir yahut full de çıkılabilir

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

7820 değdi bugün düzeltme bitti diyebilir miyiz

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

O zaman eklemek için beklemeyeyim 100 adet beyaz aldım 10k hissede arzlar dahil 10k hissedeyim hocam 16 k civarı t2 de bekliyor kısa vade alım yapsam mı düşüş olana kadar belki olmaz kararsizim anlık takip edemiyorum 100k civarı ayrıca bir para bekliyorum yarın ne yapmalıyım bilmiyorum ev için 300 500k arası ekstra para lazım bunun en azından yarısını 3 de 2sini 125k işletip tamamlamam lazım al tut yapmam lazım ekim kasımda satmak üzere ama ne zaman ne alicam 3 4 hisseden fazla da almak istemiyorum çünkü takip edemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

@Selda09 alt yorumdaki dokunuşu aldığımıza göre 8300 civarına kadar gitmesi lazım, Sadece 7976 bayrak hedfi orada kâr satışı olabilir izlemek lazım

Hayırlı akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bunları yorumlamıştım

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam 7446 altı da geldi malın 3 de 2 sını boşalttim zarara hale bak yükseldi işteyim bakamıyorum endeks tepede bırakmaya da cesaret edemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

@Fırat35 alt yorum

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

@Selda09 alt yorum

1BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Elinize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum