Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0787 19:29:40
EUR 34.7923 19:29:40
USD 32.2323 19:29:40
ALTIN ONS $2333.0750 19:29:40

Konu: Brsan..

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Ben idare ederim. Gazla çalışmayan ve her gün hayat bayram olacak diye beklemeyen ve çeşitli durumlar için her zaman bir planı olan (bu da bir Asrn tavsiyesi) herkes idare edebilir. Size de bereketli kazançlar.

Marangoz_Ustası için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Marangoz_Ustası ()

Hocam @calculator Hocam yine ders niteliğinde 14-18 Ağustos riskli günlerdi demişti endeks çok fena valla umarım herkes para kkaybetmez kazanır siz de hocam

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

Hoca. Dardelenle mobilt arasında kaldım hangisini onerirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

Can42 ()

@Hanım_Teyze hocam brksn bakabilir misin müsaitseniz . az biraz aldım bugün ama keyifli gitmiyor

0BeğenmedimŞikayet

istifaediyorum ()

hocam DARDL aldım hocam biraz nedir yorumunuz artırsam mı ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

İstediğiniz bir şeyi hayal etseniz işe yaramıyor mu? Ben bu aralar kızımla tatile çıkıp keyif yapmayı hayal ediyorum mesela. Bunun için de, paramı, en azından eksiltmemem lazım.. biraz artırabilirsem daha da güzel tabii:) oluyor şükür..

1BeğenmedimŞikayet

Marangoz_Ustası ()

Hocam baya araştırıyorsunuz. Sizin gibi olabilsek keşke tembelim ben. Bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

ashcoffee ()

Tamamdır biraz bıraktım ama izleyeyim elimde kalan için az kar aldım zaten

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

Hocam asrın hoca dardalene Aralık tepesine gidecek demişti grafik ne der acaba

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Direnci geçemez diye bir şey yok. Sadece, ya geçemezse diye dikkatli olmak lazım.. ayrıca geçemese bile yakın bir destek çalışabilir, yeniden deneyebilir vs.

ashcoffee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Kesin cevabı kimse bilemez ama ustalar ihtimalleri daha iyi hesaplar. Bu yüzden dikkate almak gerekir. Her zaman belli oranda nakit bulundurmak bunun için bir tedbir olarak bana yeterli geliyor.. bunun dışında, endeks ne yaparsa yapsın ben kendi kağıtlarıma bakarım ve hangisine ne olursa ne yaparım diye fikir oluşturmaya çalışırım

0BeğenmedimŞikayet

Marangoz_Ustası ()

Hocam @calculator Hocam 14-18 ağustos arası dikkatli olun demişti endekste bir düzeltme havası olabilir mi?

0BeğenmedimŞikayet

ashcoffee ()

Biraz hafifleteyim o zaman

0BeğenmedimŞikayet

ashcoffee ()

İnceliyorum çok teşekkürler Sevgili Arkadaşım :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Üst yorum @ashcoffee şuradan yukarıya ittirmek gerekiyor :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum