Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 08:16:32
EUR 34.9839 08:16:32
USD 32.2051 08:16:32
ALTIN ONS $2414.8350 08:16:32

Konu: ons altın.. eğitim çalışması bile değil, valla..

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

İyi geceler can kardeşim. Bilmukabele. Sevgiler saygılar.

Hamzaorhan64 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Efendim, siz kapatmıssınız beğeniye kendinizi, tamam kendinize olan öz güveninizi ben biliyorum ancak insan olarak beğenme duygumuzu hiçe mi sayalım:)))

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Olurmu abi hem ev yapt8rıyorsun hem elin boş gel olmaz hem yanında Uşak tarhanası da getireyim sana bol bol içersiniz ve şifa bulursunuz ellere eldiven e falan gerek kalmaz hayırlı geceler Allah'a emanet ol Can abim

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Elin boş gel Bilalim. Büyük olan benim, giderkende yöresel yiyeceklerden oluşan çokca bir yolluk yapmak bana düşer. Sevgiler saygılar.

Hamzaorhan64 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Beni unutma zaten diğer taraftan da bir sürü borcun oldu :)

1BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Bizimde gönlümüz zengin abim adres ver hemen gelirim tesisat doğalgaz ve kalorifer leri döşeme ye hemde malzeme siyle sana bedava

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

:))) Allah da sizi güldürsün. yeni günün başladığına yeni uyandım, layk hakkım yeniden başlamış, hemen seri olarak layk vereyim. forceblack'e vereyim bir de..

4BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Efendim sizin gibi emekçi insanlara sonsuz saygım var. Ben artık aralıksız tv dizilerine bakıyorum. Çalışmak falan yok. İlk bölümde fakir olan haftaya ikinci bölümde zengin oluyor. Onun için haftaya sizin gibi emekçi fakirlerle yazışırmıyım bilemiyorum. @Hamzaorhan64 de dahil buna. Yıllarca gece gündüz çalış, ev yaptırırken terle babam terle:)))

1BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Eyvallah Hakan abim tamam ben kimseyi yerinden oynatmam TL hazır bekliyor um saygılar sevgiler can abim

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

anlaşıldı merkez, teşekkür ederim. ben de gayet rahatım, meraktan, biraz da çalışmak için bakıyorum öyle.

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Efendim, orası 1885 kadar ikili dip yapma potansiyeli olan bir bölge. @Hamzaorhan64 Bilal de sağolsun özellikle o bölgeye dikkat çekti. Ancak Fed sert rüzgarlar estirirse piyasa yapıcılar milleti savurmak için daha aşağıları hedef altına getirebilirler. Bu onların uzmanlık alanı. Ancak ben onlara alışık olduğum için her türlü önlemi aldım. Sevgiler saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

bir 2li dip formasyonundan emin olucam diye şaşı olucam neredeyse @hakan7038 hocam; nerede bende o kadar marifet? fibo bilmiyorum doğru dürüst, millet beni ayıplıyor perişan haldeyim :(( 1893 - 94 altına inmezse bi 2li dip yapar mı demiştim ama.. ancak o şartla yani..

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Efendim, sizin on parmağınızda on marifet var. Ben parmaklarıma bakıyorum tık yok. Sizin yüzünüzden parmaklarıma düşman oldum,45 derece sıcakta eldiven giyer oldum:)))Bundan mütevellit, tabiki ben size göre şekil alacağım. Sevgiler saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

General_ ()

Sende de para bitmiyor kanka )) millet uyumak için yastık kullanır sen para torbası kullanıyon))

×OĞUZ× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

bakıcaz, belki.. kuyumcudan fiziki (birikim olsun diye) veya borsadan gldtr olabilir. bankadan istemiyorum.

×OĞUZ× için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

×OĞUZ× ()

nasıl olsa tl deyım duserse alırım formasyonu var :) @Hanım_Teyze

General_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

×OĞUZ× ()

formasyon var sımdı onay almıs gelsın 1980ler:)

0BeğenmedimŞikayet

×OĞUZ× ()

asagı dusmeyınce dur hemen yukarı cızeyım formasyonu var burda:) @Hanım_Teyze

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

@hakan7038 gelirse kesin bakar, kendisi alım yapmadan önce her zaman bana danışır, değerli fikirlerimi almadan şuradan şuraya gitmez... Oğuz'a yalan söyleme çarpılacaksın derken kendim çarpılıcam o olacak, ağzım yüzüm bi tarafa kayacak az sonra :'(

0BeğenmedimŞikayet

General_ ()

Oğuz'a sorarsan at nalı formasyonu der )) Hakan hoca umarım görüyordur çok mütevazi olmak ta iyi değil ))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

demek istedim ki iyi bir usta görürse formasyonun muhtemel olup olmadığını daha iyi anlar.. kime sorayım, Oğuz geyiğine mi? :D

0BeğenmedimŞikayet

General_ ()

En azından kendini bizim gibi çömezlerle kıyaslamıyon)) grafik güzel çalışırsa sağ kulağını bol bol çınlatırım))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

@hakan7038 mesela, göreydi iyiydi. ben yetersizim daha, bir şeyler görebiliyorum bazen ama güvenli değilim.

0BeğenmedimŞikayet

General_ ()

İnşaallah ))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum