Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0770 21:41:17
EUR 34.7751 21:41:17
USD 32.2657 21:41:17
ALTIN ONS $2324.8850 21:41:17

Konu: Gümüş Ons Gann Destek/Direnç

Haftalık:

Günlük:

Gümüş ons makro ve mikro ölçeklerde Gann destek/direnç çalışması.ytd

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet son çalışmalarım geçen hafta paylaştım

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Teşekkür ederim hocam keşke atsanız şuraya bir grafik baksak bizde ne güzel olur . Yoksa ben kaçırdım mı paylaşımınızı geçmişe bir bakayım.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet önemli bir çizim o yüzden vurgulamak istedim ama alan yine aldı yine aldı. Bitirici vuruş diyorsun :))

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

The boss hocammm kanalım bir yıllık zor kırılır :)) buralardan almakta üzmez . ama ben diyorum yine 22.60 son kale takip ediyorum ytd ytd ytd tek hamle ile tek alım :) ytd

1BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

Burasi önemli eşik

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dibi kim bula dost :)) @defnemila grafikteki kanal alt bandı güzel bir dip olabilr altına kıramazsa yeter. ytd

Vagabondboy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

Dibi bulsak birde :)))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Alttaki gibi denk geliyor bazen işte @Vagabondboy dost güzel yazmışım ama bazen kendimi okurken hoşuma gidiyor bu aralar biraz narsistik bir hava oluştu bende galiba :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ve aleyküm selam abi teşekkür ederim güzel günler diliyorum

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Selamünaleyküm @BossVurguncu
Eline emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş ons daha önce de belirttiğimiz seviyelere gelmiş ve yükselebilmek için ana Gann düşen direnci kırmayı denemektedir lakin gösterge aşırı alım seviyesinde olduğundan bu pek de mümkün görünmemektedir. Fitili ateşleyecek bir kıvılcım beklediğini söylemek yanlış olmaz.ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Mantıklı. Ben olsam en azından yüzde olarak en azından parçalı kar alırım. Kalan kısım ile risk almak istersem alırım yani stratejik olarak. Full işlem daha risklidir diye düşünüyorum. ytd

Vagabondboy için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş günlükte yer alan en önemli Gann direncine hacimli bir mumla çok hızlı yakınsamıştır. Ancak burada gördüğünüz o direnci de hacimli kırması gerekir ki yükseliş devam edebilsin. Lakin bu direnci ihlaller absorbe edilebilir. Çünkü destek olarak altta gösterdiğimiz gösterge de yani S. RSI da hayli tepe seviyesine ulaşmış yani aşırı alım bölgesindedir ve kafayı yana ve aşağı yöne çevir meye meyillenmiş şekilde durmaktadır. Bu gibi sebeplerle günlük vadededi hareket yani beklediğimiz tepki hareketi tamamlanmak üzere diyebiliriz. Sabah da yazdığımız gibi 24.50-55-60 seviyeleri önem ihtiva etmektedir. Yatırım tavsiyesi içermez. Teknik bilgilerden ibaret bir senaryo dur ve takip gerektirir. Stratejinizi kendiniz belirlemeniz en doğrusudur. Bereketli kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

Buraları gecerse satmam geçemezse cumaya kadar satarım

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Selamlar. Gümüş onsta beklediğimiz tepki seviyesi gelmiş yaklaşık olarak. Baya da hızlı gelmiş. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gann analizimize göre gümüş ons max tepki beklediğimiz seviye 24.50-55-60 civarı dır ancak kesinlik taşımaz. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gann son trend günlük destek/direnç kısa vadeli.ytd

4BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş onsta 21 Haziran 2023 gün dönümüyle başlayan yükseliş sonrasında 20 Temmuz da tepe yapmıştı ve düşüşe geçmişti. Dün yani 15 ağustos itibariyle de Gann ana trendinden destek bulmuş durumda görünüyor. Bu grafikte açıkça belirlidir. Her hey bitti mi bitmedi mi kesinlik yok belirsizlik mevcut. Lakin hiç değilse kısa süreli tepkisel yükselişleri görme ihtimali olabilr. Bununla birlikte daha ileri vadeler için risk algısı daha yüksek görünümde. Diğer taraftan DXY de direnç ile karşılaştı 103 lerde. Düşüşe geçerse bu metaller adına olumlu olur. Altın ons 2'li Dip görünümü verse de aldatıcı bir fake hareket olmaz diyemiyorum. ABD 10 yıllık tahvil lerde ise tam tersi 2'li tepe mevcut çalışırsalar altın ons adına da olumlu olması söz konusu ancak kritik seviyeler karar için. Bereketli kazançlar. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Grafikler yanlışlıkla günlük kısma da haftalık olan paylaşılmış o yüzden tekrar paylaştım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum